Presunúť na hlavný obsah

Slovenská rodáčka Mirka Federer zažiarila na Oscaroch 2024: S manželom Rogerom Federerom patria medzi najkrajšie páry

Zahraničné celebrity

Jeden z najobľúbenejších svetových párov, Mirka a Roger Federerovci strhli na seba na červenom koberci počas Oscarov pozornosť. Takto im to spolu pristalo.

Tenisová hviezda Roger Federer so svojou manželkou Mirkou patria medzi najobľúbenejšie páry svetového šoubiznisu. Spolu majú štyri deti, dvojčatá dievčatká a dvojčatá chlapcov, pre mnohých tvoria ideálny pár. Svoje súkromie si však strážia a dokonca vyberajú, na akej spoločenskej akcii sa objavia. 

Čítajte viac: Najcennejšie sošky Hollywoodu Oscary 2024 sú rozdané: Rozprávková Emma Stone, neprehliadnuteľná Ariana Grande

Manželia Federerovci zažiarili na Oscaroch 2024

Počas 96. ročníka udeľovania cien Oscarov boli na červenom koberci medzi pozvanými aj Roger Federer s okúzľujúcou manželkou Mirkou. Manželia patria medzi najlepšie obliekajúce sa páry, na spoločenských akciách vždy dodržia dress code ako úctu k hostiteľovi. Mirka, ktorá má slovenské korene, ale žije vo Švajčiarsku, mala na sebe dlhú čiernu elegantnú róbu, v ktorej hornú časť zdobil biely golierik a zlaté gombíky. Strieborné doplnky v podobe kabelky a sandálikov dotvorili celkový vzhľad elegantnej dámy a Mirka sa tak zaradila medzi najoslnivejšie ženy večera. 

Roger v štýle tuxedo pôsobil moderne a elegantne zároveň. Biely smoking a čierne nohavice doplnil motýlikom a chvíľu zapózoval aj v slnečných okuliaroch. 

Neprehliadnite: CHANEL Makeup look Margot Robbie na večeru pred Oscarmi: Takto sa líči jedna z najkrajších žien sveta

Páči sa vám, ako sa obliekli manželia Federerovci na Oscary 2024?

spolu hlasovalo 458 ľudí

Áno
438
Nie
20