Presunúť na hlavný obsah

Pánske vône, ktoré definujú moderného muža 21. storočia: Óda na luxus pre náročných a silná mužnosť

Krása

Vôňa definuje charakter muža. Najnovšie prírastky do sveta parfumov oslavujú moderného muža, jeho sebavedomie a robia ho ešte viac zmyselným.

Rovnováha medzi silou a jemnosťou pre moderného muža

Intenzívna a silná vôňa Burberry Hero Parfum, ktorej základ tvorí cédrové drevo obohatené o vrchné tóny oleja Amyris a Cypriolu. Tie vytvárajú hrejivý drevitý záver, ktorý vnáša do vône nový náboj. Cédrové drevo je symbolom sily, nesmrteľnosti a nezničiteľnosti. Táto vôňa dosahuje rovnováhu medzi silou a jemnosťou. Presne tak, ako moderný muž. 

Čítajte tiež: Takto vonia novodobý sexi muž: Pánske vône, po ktorých sa vám žena hodí ihneď okolo krku

Zvodná, zmyselná, silná vôňa 

Odvážny olfaktorický zážitok. Vôňu Eterniny Aromatic Essence pre mužov od Calvin Klein otvára svieža esencia z jalovcových bobúľ s drevitými a ginovými aspektami. Srdce tvorí kardamon so svojím pikantným charakterom vyváženým sladkým a kvetinovým tónom levandule. Sexy gurmánsky nádych dodáva vôni kokos.

Óda na luxus pre náročných a sebavedomých mužov

Najluxusnejšia a najkoncentrovanejšia verzia vône YSL Y L'Elixir. Drevito korenený parfum je obohatený o hviezdnu prísadu – zmyselne agarové drevo. Novou, vysoko luxusnou zložkou je vznešenosť a elegancia koreneného, koženého akordu šafranu. Tvorí hlavu parfumu spolu so zázvorom, jalovcom, bergamotom a aldehydmi pripomínajúcimi vyžehlené košele.

Žiarivý aura, jemná sila a nekonvenčná múdrosť

Nová kapitola vône Montblanc Legend Blue, ktorá odkrýva legendárny príbeh. Vôňu otvára svieži aromatický akord mäty a levandule. Drevité a mužné srdce tvorí céder a santal. V závere možno cítiť intenzívnu šíriacu sa stopu ambroxan s tónmi machu. Stelesnením vône je muž, inšpiratívny a autentický líder plný kontrastov:  vyžaruje silu s jemnosťou, ambície s pokorou, odkladá konvencie z minulosti, aby mohol cieľavedome napredovať.

Neprehliadnite: Muži začínajú starnúť o 10 rokov skôr než ženy: Ich príťažlivosť závisí od jednej dôležitej veci