Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 18.3.-24.3.: Prekonanie tráum, objavenie slobody, sebarozvoja aj kľúčové rozhodnutia

Zábava

Druhá polovica marca sa bude niesť v duchu odhodlania, sebarozvoja a kľúčových životných rozhodnutí. Týkajú sa veľké zmeny aj vás?

Baran

Dávajte si pozor na svoj prístup k ľuďom, nikdy neviete, ako vám môžu pomôcť. Ak začínate cítiť nedostatok financií, skúste si urobiť rozpočet a držte sa ho. Dostať sa do tejto rutiny pomôže odstrániť finančné tlaky. Vaše zdravie by malo byť vždy prioritou číslo jedna. Nezanedbávajte ho.

Býk

Cítite silu Mesiaca. Budete zvodní a neodolateľní pre svoje okolie. Z toho môžu vzniknúť nové vzťahy a túžby. Od prírody milujete socializáciu a byť obklopení ľuďmi, no pokúste sa viac zladiť so svojimi pocitmi. Ide o kľúčovú vec, ktorá vo vašom živote zohrá zásadnú rolu. 

Blíženci

Keďže Merkúr vysiela zvláštnu energiu, je veľmi pravdepodobné, že váš partner nepochopí vašu potrebu akýchkoľvek prejavov lásky. Povedzte mu to priamo. Single Blíženci budú flirtovať s Levom. Modrá a fialová farba vám prinesie šťastie. Práve teraz je pravdepodobné, že ste v dobrom zdravotnom stave a vo výbornej kondícii. Preto sa snažte robiť pre svoje telo maximum. 

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som najlepšej priateľke prezradila, že som zviedla jej bývalého: Ona ma však prekvapila oveľa väčším priznaním

Rak

Vďaka cestovaniu sa budete cítiť viac prepojení so svetom. Pamätajte, že opustiť svoju zónu pohodlia je to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť. Pri investovaní, budete mať hviezdy naklonené na svoju stranu. Čísla 85, 2, 10, 29 a 84 vám prinesú veľa šťastia.

Lev

Môžete sa zdať trochu chladní a vzdialení svojej rodine. Zavolajte im a naplánujte si pekné stretnutie. Snažte sa tráviť viac času s blízkymi, ktorí pre vás niečo znamenajú. Mali by ste sa tiež zamerať na sebarozvoj. Na to, aby ste napredovali je to najlepšie, čo môžete urobiť.

Panna

Keď sa vám niečo nezdá celkom v poriadku, povedzte to. Vaša úprimnosť bude rešpektovaná a povedie to k väčšej dôvere. Vy a len vy môžete zmeniť svoj postoj, čo v konečnom dôsledku zmení výsledok. Objavíte zmysel vlastnej slobody, čo pre vás bude veľmi veľa znamenať.

Váhy

Čaká vás týždeň kľúčových a zásadných rozhodnutí. Týkať sa to bude práce aj osobného života. Ak sa chcete pohnúť vpred, treba urobiť veľký krok, kedy musíte vystúpiť zo zaužívaných koľají. Naberte odvahu, bude to pre vás mimoriadne prospešné.

Škorpión

Vo vzduchu okolo vás je cítiť napätie a prejavuje sa to všade naokolo. Pocit uzemnenia je to, čo počas týchto búrlivých dní hľadáte. Spomaľte sa skúste si vychutnať prítomnosť. Mali by ste sa tiež ubezpečiť, či nie ste priveľmi závislí od svojho partnera. 

Strelec

Ak ste v oddanom vzťahu, so silou Venuše na vašej strane, budete cítiť pekné a silné spojenie s partnerom. Očakávajte tiež nejaký väčší príjem. Snažte sa venovať pozornosť vlastnej osobnosti, len tak sa môžete rozvíjať. 

Kozorožec

Pokiaľ ste single, stále sa pohybujete tam a späť medzi túžbou byť v milujúcom vzťahu a túžbou byť sám. Single znamenia si však predsa len vo väčšej miere užívajú samotu. Tí vo vzťahoch zažehnali krízu v poslednej fáze. 

Vodnár

Hlavou vám behá množstvo vecí a udalostí z minulosti. Je to tým, že sa nachádzate na náročnej ceste sebaobjavovania. Kreativita k vám prichádza vo vlnách. Je dôležité počúvať svoj vnútorný hlas a riadiť sa ním. Dobre vám našepkáva pri zásadných rozhodnutiach.

Ryby

Nevypĺňajte každú voľnú chvíľu svojho dňa sociálnymi sieťami. Nájdite si plnohodnotnejší čas pre seba. Je to nesmierne dôležité. Snažte sa o to, aby prosperovali vaše vzťahy. Na tom však musíte vo veľkej miere zapracovať sami. Inak sa budete cítiť frustrovane a osamelo.

Neprehliadnite: Keď som si s ním začala, priateľky ma varovali: Neposlúchla som, nakoniec som zistila, koho mám vo svojej posteli