Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 19.2-25.2.: Pozitívnejšie dni, splnenie vytúžených želaní, ale aj zásadné rozhovory s najbližšími

Zábava

Nový týždeň sa bude niesť v oveľa pozitívnejšom duchu pre všetky znamenia ako ten uplynulý. Čakajú nás dni plné pekných emócií, ale tiež splnenie dlhodobých snov. Treba sa však pripraviť aj na rozhovory, ktoré v celom tomto kontexte nemusia byť príjemné.

Baran

Začínajú pre vás oveľa lepšie dni. Horoskop je plný optimizmu, dobrej energie a nadšenia z vášho milostného života. Je čas, aby ste mohli pokračovať v napĺňaní vyšších snov, finančná podpora by mala byť tiež opäť na vzostupe.

Býk

S mocnou Venušou, planétou, ktorá riadi lásku, romantiku a vášeň, bude pre vás toto obdobie mimoriadne zábavné. Stretnete sa s naozaj milými a vtipnými ľuďmi, ktorý zmenia váš život k lepšiemu. 

Neprehliadnite: Ženy narodené v týchto znameniach, budú mať rok 2024 naozaj výnimočným a nezabudnuteľným: Tieto veci to ovplyvnia

Blíženci

Zažijete veľa emócií. Niektoré sú zlé, iné dobré. Skúste hľadať zmysel svojho bytia, pomôže vám to pochopiť mnohé súvislosti. Musíte si uvedomiť, že aj nie príliš pozitívne rozhovory dokážu v konečnom efekte pomôcť vyrovnať sa s vecami, ktoré vás trápia. 

Rak

Vo vašom vzťahu je veľký problém a to je nečestnosť. Buďte fér k svojmu partnerovi a povedzte mu, čo sa deje. Len tak sa dokážete posunúť ďalej a napredovať vo všetkom, čo máte pred sebou. Nastávajú však oveľa pozitívnejšie zmeny vo vašom kariérnom živote. Len sa nebojte hovoriť veci nahlas. 

Lev

Strávte nejaký čas s niekým, koho ste dlho nevideli. Pri rozhovore buďte skutočne prítomní a počúvajte, čo vám chce tento človek povedať. Je to osoba, ktorá zohrá významnú úlohu vo vašom živote a napredovaní. 

Panna

Myslite na čokoľvek vo svojom živote, za čo ste vďační. Bez ohľadu na to, aké malé sa to môže zdať, pomôže vám to prekonať náročné obdobia. Potrebujete sa dostať do rovnováhy a viac sprítomniť. Napríklad meditácia je skvelý spôsob, ako sa zbaviť negatívnej energie. Tiež vám to pomôže dostať sa do kontaktu s vašou duchovnou stránkou.

Váhy

Pripravte sa na to, že budete predmetom lichotenia a túžby všetkých okolo vás. Využite svoj sexappeal, aby ste dosiahli to, čo chcete. Nezabúdajte, že reflexia je vždy dobrá. Ak pochybujete o svojej práci, venujte čas premýšľaniu o kariérnych cieľoch a potrebách.

Škorpión

Nové priateľstvá s ľuďmi mimo vášho obvyklého sociálneho okruhu sa vytvoria vďaka duchovnému alebo emocionálnemu spojeniu, t. j. môžete sa spojiť s ľuďmi, ktorí prešli podobnou skúsenosťou. Máte jasnú víziu a ste cieľavedomí, to vám pomôže v splnení túžob a snov.

Strelec

Venuša vás vedie k väčšej tvorivosti. Je to roztomilé, romantické a v značnej miere sa to odzrkaldí aj vo vašom vzťahu. Budete otvorenejší aj prístupnejší zmenám, ktoré život prináša. Zlepší sa váš milostný život a pochopíte, že všetko sa deje pre niečo. Odrazu budete vidieť to dobré vo všetkom. 

Kozorožec

Keď ste single, stále sa pohybujete tam a späť medzi túžbou byť v milujúcom vzťahu a túžbou byť sám. Tí, čo sú vo vzťahu prídu na to, že zmeny v živote sú dôležité. Nechajte preniknúť emócie tam, kam treba. Množstvo vecí je len o o postojoch. 

Vodnár

Romantika je vo vzduchu a všetka láska, ktorú dáte svojmu partnerovi, sa vám vráti. Premýšľate o ďalšom vážnom kroku vo vašom zväzku a to je tá správna cesta. Vo vašej kariére dôjde k náhlej zmene kvôli Uránu. Buďte pripravení, pretože to ako na túto zmenu zareagujete, ovplyvní vaše postavenie v práci.

Ryby

Máte tendenciu hnať veci do extrému. Buďte láskaví k svojmu telu a odpočívajte, keď to potrebujete. Úprimnosťou si získate rešpekt a vždy sa budete cítiť lepšie, keď poviete pravdu. Na to nezabúdajte a tým sa aj riaďte. 

Mohlo by vás zaujímať: Povedal mi, že si ma jedného dňa vezme, verila som mu: Nakoniec mi pripravil takúto budúcnosť