Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 5.2-11.2: Snaha o uzemnenie, ale aj upratanie priorít a čas na presadzovanie vlastných záujmov

Zábava

Obdobie túžby po nezávislosti vystrieda uzemenenie, väčšia stabilita a prioritizácia skutočných potrieb. Ak sa chcete v niečom presadiť, je naozaj ten vhodný a pravý čas.

Baran

Na svete je veľa úžasných ľudí, ktorí túžia po tom, aby vás spoznali. Pokiaľ prechádzate porozchodovou fázou, toto si opakujte. Vesmír chce, aby ste mali šťastie a aby ste sa spoliehali na svoju intuíciu. Poznáte svoju hodnotu a dobre viete, že dôvera je kľúčová vo všetkých elementoch života. Držte sa toho!

Býk 

Venuša vám pomáha udržiavať silné emocionálne puto, ktoré máte so svojím partnerom a veľmi uľahčuje komunikáciu medzi vami. To vám pomôže posunúť váš zväzok do iného levelu. Nedovoľte, však, aby vás ovplyvnila negatívna energia vašich kolegov, sústreďte sa na svoju prácu.

Neprehliadnite: Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov

Blíženci

Konečne prichádzate do fázy, kedy si jasne viete zadefinovať priority. Ja čas jasne si povedať, po čom túžite a čo chcete v živote dosiahnuť. Ak to neurobíte, odzrkadlí sa to vo všetkých fázach vášho života.  Áno, ste na náročnej ceste sebaobjavovania. Bude to ťažké, ale veľmi vám to prospeje!

Rak

Ak má osoba, ktorú obdivujete, problémy prevziať iniciatívu, skúste jej v tomto smere pomôcť a všetko bude v poriadku. Pomôže vám to vrámci životnej stabilizácie. Dávajte si pozor na nebezpečenstvá z hľadiska výdavkov. Prevezmite zodpovednosť a zostaňte silní, prichádzajú lepšie dni.

Lev

Je najvyšší čas, aby ste urobili niečo sami, pre seba. Niekedy vás zmena udrie do tváre príliš rýchlo a vy neviete, čo máte robiť. Verte, že všetko bude v poriadku. Môžete teraz dostať nejaké dlho očakávané peniaze. Nemiňte to všetko hneď, odložte si bokom. V práci na vás bude čakať náročná úloha.

Panna

Budete sa cítiť hlboko naplnení, ak v tomto období strávite čas s niektorými milovanými členmi rodiny. Pomôže vám to so stabilitou, ktorá vo vašom živote absentuje. Mars vás udržiava silnými a sústredenými. Cez nejaký druh sociálnych médií môžete dostať veľmi zaujímavý obchodný návrh. 

Váhy 

Často sa vyhýbate odhaleniu svojich skutočných pocitov zo strachu z odmietnutia. Táto taktika vás však nikam nedostane. Ak nikdy nepoviete, ako sa cítite, môžete stratiť osobu, ktorú chcete. Máte tendenciu si myslieť, že svet je občas proti vám. Musíte zmeniť tento pohľad.

Škorpión 

Pravdepodobne vás čaká romantické dobrodružstvo. Nikdy však neporovnávajte svoje šťastie so šťastím niekoho iného. Neviete, ako tvrdo tí druhí pracovali, aby sa tam dostali. Použite svoju inteligenciu na prekonanie ťažkých a ťaživých momentov.

Strelec

Nové spojenia pravdepodobne prinesú optimistické výsledky. Spolupráca s rodinou bude pre vás šťastím, preto by ste sa mali pred akýmkoľvek rozhodnutím riadiť ich radami. Pomôže vám to nakoniec vo viacerých oblastiach.

Kozorožec

Veľké nápady, veľké projekty a veľké veci smerujú k vám. Nasledujte cestu, ktorú pre vás vytvára vaša vládnuca planéta.  Vašou slabinou bude tento týždeň zdravie a konkrétne chrbát. Vyskúšajte strečing a jógu. Možno aj meditácia pre začiatočníkov by bola vhodná, pokiaľ ste ju ešte neskúšali.

Čítajte tiež: 5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch

Vodnár

Nosíte v sebe veľa bolesti. Toto sa týka single znamení, ktoré sa musia vyliečiť skôr, ako sa budú chcieť o seba podeliť s niekým iným. Tí, čo sú zadaní, budú mať menší konflikt s partnerom. V práci bude všetko v poriadku, pravdepodobne sa budete trochu nudiť. Je to však vhodný čas na to, aby ste spoznali svojich kolegov o niečo viac.

Ryby

Romantika je vo vzduchu a vy sa cítite skvele. Ak ste single, flirtovanie je ako vaša druhá prirodzenosť. Zadaní prežijú fantastický týždeň so svojou milovanou osobou. Doprajte si masáž celého tela. Naozaj vám to pomôže a budete sa cítiť ešte uvoľnenejšie a pokojnejšie.