Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 22.1.-28.1.: Čaká nás veľa flirtovania aj hektické obdobie plné vzrušenia

Zábava

Každý týždeň sa nesie v duchu vplyvov iných energií. Čo so sebou prinesie záver januára a na čo sa radšej treba pripraviť?

Baran

Slobodné znamenia musia pracovať na tom, aby sa viac milovali a rešpektovali, kým začnú s niekým chodiť. Čísla 67 a 33 vám tento týždeň prinesú šťastie, nepôjde však o výhru v lotérii. Namiesto toho, aby ste sa zbláznili zo svojich vyšších príjmov, nadýchnite sa, vydýchnite a zistite ako môžete tieto peniaze čo najlepšie využiť.

Býk 

Doprajte si príjemnú masáž, prečítajte si dobrú knihu, choďte tento týždeň spať skôr ako zvyčajne. Jedzte tiež s väčšou pravidelnosťou niečo s množstvom bielkovín a zostaňte hydratovaní. Skrátka tieto dni by ste sa čo najviac mali venovať sami sebe. Pomôže vám to v mnohých ohľadoch. Zamerajte sa na svoje telo, ono sa vám odmení. 

Neprehliadnite: Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov

Blíženci

Emocionálne sa cítite naplnení ako nikdy predtým. Hoci tento rok sotva začal, vám už priniesol toľko zmien a vy z toho máte radosť. Nebude chýbať vzrušenie z nových vecí, kontaktov, ale spoznáte aj zaujímavých ľudí, ktorí vás v živote posunú v značnej miere vpred. Držte sa ich, stanú sa neodmyliteľnou súčasťou vášho bytia. 

Rak

Tento týždeň môžete očakávať určitý väčší finančný zisk. Je dobré obdobie na podnikanie, či posun v práci, ale pozor na vlastné hranice. Dôverujte svojim pocitom a vyhýbajte sa zbytočným flirtom. Mohlo by sa vám to škaredo vypomstiť. 

Lev

Aktuálne sa cítite celkom stabilne, avšak musíte trochu viac popracovať na svojom sebavedomí. Okrem toho sa vám darí výborne. Využite energiu, ktorú vám vesmír vysiela a venujte sa vo voľnom čase veciam, na ktorých vám záleží. 

Panna

Pasívna agresivita je totálny zabijak vzťahov a vy by ste si to konečne mali uvedomiť. Zbavte sa jej precvičovaním asertivity a jasnosti. Povedať „Som v poriadku“, keď nie ste v poriadku, je ukážkovým príkladom toho, ako pochovať puto medzi vami a vašou polovičkou. Ak chcete aby ste s ostatnými a nielen s partnerom dobre vychádzali, musíte zapracovať na vyjadrovaní a komunikácii

Váhy 

Single znamenia nebudú mať problém flirtovať so šikovnými ohnivými znameniami. A budú si to aj patrične užívať. Vo všeobecnosti sa cítite v komforte so všetkým a s každým, s kým prichádzate do styku. Darí sa vám rovnako v práci ako aj v súkromí. Tento týždeň sa bude skrátka niesť v duchu pohody a pokoja.

Škorpión 

Mimoriadne hektické obdobie čaká teraz ľudí narodených v znamení Škorpióna. Dobehne vás len to, že ste si na svoje plecia brali oveľa viac ako unesite. Ak sa chcete vyhnúť zbytočným stresom jediné, čo bude fungovať je spomaliť.

Strelec

Neponáhľajte sa s rozhodnutím, ktoré sa vám nezdá správne. Takisto nesľubujte príliš veľa vecí, ktoré nedokážete ovplyvniť a následne splniť. Môžete robiť len jednu prácu, preto sa zamerajte na to, aby ste ju robili dobre. Vaše nálady sa môžu teraz rýchlo meniť. Skúste to ovládať, inak stratíte blízkeho priateľa.

Kozorožec

Cítite lásku všade okolo vás. Členovia vašej rodiny, priatelia a iní blízki budú chcieť dnes tráviť čas s vami. Je to vzácne obdobie, ktoré by ste si mali vychutnať na maximum. Skrátka prichádza lekcia toho, naučiť sa žiť pre prítomný okamih.

Čítajte tiež: 5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch

Vodnár

Single jedinci Vodnára môžu cítiť silnú príťažlivosť k veľmi milému a charizmatickému vzdušnému znameniu. Ak tomu nechajú voľný priebeh, môže vzniknúť oveľa viac ako len pekné kamarátstvo. Číslo 20 sa objaví všade okolo vás. Venujte mu veľkú pozornosť, pretože vesmír vám dáva znamenie.

Ryby

Skúste v práci robiť niečo inovatívnejšie. Buďte kreatívnejší a nebojte sa byť prvý, kto niečo povie. V dobrom sa to prejaví. Vždy ste boli niekým, kto má zmysel pre intuíciu. Teraz by ste jej pri väčších rozhodnutiach mali dôverovať. Ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku, nerobte to.