Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto znameniach patria medzi najláskavejšie: Radia sa medzi najobľúbenejšie z celého zverokruhu

Partnerské vzťahy

V spoločnosti sú mimoriadne obľúbené a ľudia sa v ich prítomnosti cítia naozaj príjemne. Čo myslíte, ste v kategórii najobľúbenejšieho znamenia aj vy?

Tieto ženy všetci vnímajú ako súcitné, empatické a nezištné. Ak ich máte vo svojom okolí alebo ste jednou z nich, máte obrovské šťastie. Ľudia ich zbožňujú a každý sa v ich prítomnosti cíti veľmi príjemne a naozaj dobre. Už tušíte, o kom bude reč? 

Ryby

Ryby vyžarujú pozoruhodný zmysel pre empatiu, vďaka čomu sú jedným z najláskavejších znamení zverokruhu vôbec. Sú ovládané Neptúnom, planétou súcitu a snov. Majú vrodenú schopnosť cítiť a chápať emócie druhých.

Čítajte tiež: Čo ženy hľadajú v cudzích posteliach? Prezradili, prečo sa najčastejšie utiekajú k milencom

Táto extrémna citlivosť im umožňuje spojiť sa s ľuďmi na hlbokej úrovni, ponúkajúc útechu, porozumenie a bezpodmienečnú podporu. Súcitná povaha ich často vedie k tomu, aby boli zanietenými poslucháčkami a poradkyňami, ktoré ponúkajú náruč a pomocnú ruku tým, ktorí to najviac potrebujú.

Rak 

Ženy narodené v znamení Raka disponujú prirodzenou inklináciou k starostlivosti a ochrane druhých. Jedinečný je aj ich inštinktívny zmysel pre zodpovednosť. Hlboká emocionálna inteligencia im umožňuje vycítiť potreby a túžby ľudí okolo nich.

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Či už ide o obyčajné objatie alebo načúvanie, tieto ženy sú vždy pripravené pomôcť. Dokonale tak vytvárajú bezpečný prístav pre milovaných, podporujú ich pocity bezpečia a emocionálnu pohodu.

Vnímate tieto ženy ako najláskavejšie vrámci horoskopu?

spolu hlasovalo 670 ľudí

Áno
393
Nie
277