Presunúť na hlavný obsah

Štyri veci, ktoré ženy milujú, keď s nimi robíte pri sexe: Vďaka tomuto ho budú chcieť viac a častejšie

Sex

Ženy odkryli tabu zo svojho intímneho života a prezradili, čo milujú, keď s nimi muži robia. Vďaka tomu nedajú na sex dopustiť a nevedia sa dočkať ďalšieho.

Čo ženy milujú, keď s nimi chlapi robia v posteli? Odkryjeme vám tabu zo sveta intímností niektorých z nich, ktoré nedajú dopustiť na tieto šteklivé chvíľky.

Čítajte tiež: Veci, ktoré zabíjajú našu príťažlivosť v očiach mužov: Toto nám naozaj uberá zo sexappealu

„Milujem, keď na to ide muž odzadu. Bozkávanie na krk a celkovo ten pocit, keď si vás k sebe pritisne a potom do vás vnikne je tajuplný a vzbudzuje vo mne vášne a neutíchajúce vzrušenie. Sex odzadu mám aj z toho dôvodu najradšej, je veľmi vzrušujúci a živočíšny, muži na ňom dokážu ukázať, čo v nich je,“ prezradila Katka (33).

„Pre mňa je najzábavnejší sex v pozícii na koníka. Milujem, keď môžem na mužovi jazdiť a on je celý hotový z výhľadu, aký na mňa má. Možno mi dodáva sebavedomie aj to, že som si pred časom dala upraviť prsia a sú naozaj pekné, majú krásny guľatý tvar. Keď sa cítim ja sama sexy, viac som vzrušená a tým aj muž,  otvorene priznáva Andrea (29).

„Najlepšia predohra, akú môžeme mať je, keď mi muž vojde jazykom tam dolu. Pre neho je to pocit blaha a pre mňa tiež. Vzrušenie, aké mi to vyvoláva je dokonalým začiatkom kvalitného sexu, ktorý si obaja potom užijeme o čosi viac,“ zdôverila sa Karolína (27).

Neprehliadnite: Tieto nedostatky na ženskom tele považujú muži za extrémne príťažlivé: Čo ich dokáže naozaj dostať?

„V sexe som úplne iná ako v bežnom živote a milujem, keď sa dostávam do úlohy profesionálnej spoločníčky. Dokážem si užiť sex v rôznych sexi kostýmoch a doplnkoch, ktoré samé o sebe okorenia celý priebeh sexu. To, ako je muž pri pohľade na mňa vzrušený, mi dodáva sebavedomie realizovať sa a skúšať nové a nové veci,“ neskrýva svoje nadšenie Sára (35).