Presunúť na hlavný obsah

Tieto nedostatky na ženskom tele považujú muži za extrémne príťažlivé: Čo ich dokáže naozaj dostať?

Partnerské vzťahy

Niektoré veci, ktoré my na sebe veľmi nemusíme, chlapi na našom tele milujú. Tušíte, čo považujú za extrémne príťažlivé a atraktívne?

Prestaňte sa trápiť svojimi údajnými nedokonalosťami. Prečo? Po prvé, pretože ste nádherná. A po druhé veci, o ktorých si myslíte, že sú na vás neatraktívne sú v skutočnosti na zozname tých, ktoré chlapi na vás najviac milujú. Neveríte? Presvedčte sa sami. Prezradili niečo, čím vás zrejme prekvapia. 

1. Zistil som, že ženy majú tendenciu byť citlivé na tuk na bokoch aj keď pre mňa je to príťažlivé zbožňujem to. Vždy je dobré, keď je ženu za čo chytiť. (Mário, 28)

2. Viem, že sa to bude zdať mnohým zvláštne, ale ja na ženách milujem strie. Najmä na bokoch... Sú veľmi osobné a mne to pripadá na ženskom tele extrémne príťažlivé. (Leon, 36)

3. Moja priateľka má len jednu jamku na líci, vďaka čomu ju milujem ešte viac. (Alan, 30)

4. Pramienky sivých dlhých vlasov v tých tmavých mojej priateľky sa mi zdajú sexi. Strieborná a čierna sú sexi. Rovnako ako aj životné skúsenosti. (Filip, 37)

Čítajte tiež: Vianočný večierok bol pre mňa až príliš hot: Skončiť v posteli s týmto človekom, som rozhodne neplánovala, no stalo sa

5. Pre mňa sú sexi atypické nosy. Mám ich rád. Dávajú tvári nejaký charakter a z nejakého dôvodu si myslím, že vďaka nim vyzerá žena múdrejšie. (Lukáš, 34)

6. Ja na ženách milujem mierne vypuklé bruško. Áno aj keď nie sú tehotné. Na tej miernej krivke pod pupkom je niečo krásne ženské. (Ján, 29)

7. Posledná žena, s ktorou som chodil, mala dieťa a nepáčilo sa jej, že nemá boky, má zničené prsia od dojčenia a že má strie. Podľa mňa mala skvelé boky a prsia a so striami nikdy neboli problém. Veľa žien si myslí, že majú nedokonalosti, ale ja ich tak nevnímam. (Dano, 32)

Mohlo by vás zaujímať: Na vianočnom večierku som spoznal tajomnú ženu: Sex s ňou bol iný a to mám toho za sebou pomerne dosť

Tušili ste, že tieto veci považujú muži za atraktívne?

spolu hlasovalo 827 ľudí

Áno
204
Nie
623