Presunúť na hlavný obsah

Počas nášho sexu si urobil nahrávku: Nikdy by mi nenapadlo, kde tieto súkromné zábery skončia

Sex

Nechala som sa na to nahovoriť v domnienke, že tieto zábery zostanú private. Nestalo sa tak.

Bola som single, takže som si užívala, až kým som nemala jednu známosť, ku ktorej som začala pociťovať niečo viac. Mali sme spolu častý sex a v istý moment dostal nápad, že by sme si ho mohli okoreniť a nakrútiť sa pri tom. 

Prečítajte si: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Z nášho sexu si urobil nahrávku

Mali sme naozaj dobrý sex a užívali sme si prítomnosť toho druhého bez toho, aby sme mali nejaké záväzky. V jednu noc prišiel s návrhom, aby sme sa pri tom nakrúcali. Bolo to vzrušujúce, ako pre neho, tak aj pre mňa. Nikdy predtým som so žiadnym mužom nič podobné nezažila. Vedel ma dokonale zmanipulovať a priviesť tam, kam chcel. A to sa mi na ňom páčilo. Nepociťovala som hanbu, práve naopak, veľmi ma to vzrušovalo a motivovalo k lepším výkonom.

Striptíz, ktorý som mu robila, skončil ako darček pre kamaráta

Na videu bol nakrútený aj striptíz, ktorý mal byť len a len pre neho. Nikdy by mi nenapadlo, že ho použije ako darček pre svojho kamaráta, ktorý sa lúčil so slobodou. Tvrdil mi, že mali už čosi vypité a on mu video poslal, keďže sa chcel o ten skvelý pocit podeliť. Sľuboval mi, že už to viackrát neurobí. Nestalo sa tak. 

Mohlo by vás zaujímať: Sexuálna poloha, pri ktorej sa muži cítia ako bohovia: Ženy pri nej dosahujú najlepší orgazmus

Moje video nakoniec videli viacerí

Zábery, ktoré nemal nikto iný vidieť, nakoniec obleteli všetkých jeho známych. Dozvedela som sa to úplne náhodne až vtedy, keď už sme spolu nič nemali. Bola to chyba a aj keď v tú chvíľu s ním som si to neuvedomovala, pokiaľ by daný muž nebol so mnou vo vzťahu, už by som to neurobila. Ponížil ma tým a urobil zo mňa úplne iného človeka. Vytvorilo mi to v kuloároch povesť, ktorej sa neviem dodnes zbaviť a neviem si kvôli tomu nájsť muža na vzťah.