Presunúť na hlavný obsah

Sexuálna hra, ktorú vedia hrať len tie najlepšie milenky: Muži si pri nej prídu na svoje, aj keď to tak spočiatku nevyzerá

Sex

Ak sa chcete hrať a muža namotávať, urobte to len s tým najlepším záujmom. Sexuálna hra, ktorej koniec bude príjemným vyvrcholením pre oboch.

Ženy sa občas rady zahrávajú s mužmi, no nie vždy je to na mieste. Existuje však spôsob, ktorý im „prepáčia“ aj samotní muži, a to ak ide o sexuálnu hru, ktorá sa tiež nazýva „mačka a myš“.

Čítajte tiež: Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Hra na mačku a myš 

Spočiatku môžete muža dráždiť, ideálne na verejnosti a zároveň tajne, aby to bolo vzrušujúce. Ďalej ho však nepustite. Mužom stačí málo a ponuke sexu nikdy neodmietnu. To, čo by však od vás čakali, zrazu nebude. Tým ich trochu „sklamete“, ale o to lepšie bude, keď po pár minútach muž zistí, že to bola len hra a že máte na neho neskutočnú chuť. 

Muži si pri nej prídu na svoje, aj keď to tak spočiatku nevyzerá

Spočiatku to tak nevyzerá, ale muži si pri tejto hre prídu na svoje. Pravidlá hry totiž určuje žena a oni sa veľmi radi podriadia, pokiaľ ide o sex. Môžete si teda samy určiť, čím vášho miláčika prekvapíte a čo na neho vybalíte. V tejto úlohe sa môžete premeniť na ženu, akou bežne nie ste a dovoliť si omnoho viac. Buďte sebavedomá a ukážte mu, že viete byť tou najlepšou milenkou. Či už pôjde o striptíz, lap dance alebo výber sexuálnej polohy, všetko robte s tou najväčšou chuťou. Čím vzrušujúcejšie sa budete cítiť vy samy a čím viac si to budete užívať, tým viac vzrušenia prinesiete aj do vašich posteľných radovánok. 

Neprehliadnite: Sexuálna poloha, pri ktorej sa muži cítia ako bohovia: Ženy pri nej dosahujú najlepší orgazmus

Hrali ste niekedy s mužom túto hru?

spolu hlasovalo 102 ľudí

Áno
40
Nie
62