Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 29.1-4.2.: Sloboda a nezávislosť aj opätovná túžba k návratom, pozor však na financie

Zábava

Začiatok februára bude pre mnohé znamenia akousi skúškou emócií. Túžba po starých láskach a predošlých vzťahoch sa prejaví u viacerých, niektorí by si mali dať pozor na finančnú stabilitu.

Baran

Ak ste majiteľom firmy, je pravdepodobné, že práve teraz prechádzate zložitým obdobím. Pokúste sa minimalizovať škody. Merkúr a Mesiac vám však emocionálne posielajú dobrú energiu. Počúvajte preto svoj vnútorný hlas. Čo sa týka ostatných, mali by sa snažiť upevniť si svoje miesto v práci, pomôžu vám v tom nápady, ktoré dlhšie nosíte v hlave, len ste ich zatiaľ nepovedali nahlas. 

Býk

Snažte sa byť citliví k ľuďom, ktorých máte radi. Vaše slová ich môžu bolieť a zároveň to ovplyvní vzťahy z dlhodobého hľadiska. Ak v sebe nájdete istú dávku pokory, dostanete všetko, čo si zaslúžite a ešte viac.

Neprehliadnite: Ženy narodené v týchto znameniach, budú mať rok 2024 naozaj výnimočným a nezabudnuteľným: Tieto veci to ovplyvnia

Blíženci

Neradi príliš ukazujete svoje emócie, ale potom keď máte chvíle pokoja, začne z vás prúdiť vášeň. Veľmi často sa teraz vraciate v myšlienkach do minulosti, čo nie je správna cesta. Veci, čo sa stali už nezmeníte a čovek, s ktorým ste žili kedysi je už inde. Mali by ste sa prestať utápať v tom, čo by bolo keby... Nikomu to nepomôže a vám obzvlášť.

Rak

Môžete dosiahnuť všetko, čo chcete. Čoskoro sa vám otvoria nové a vzrušujúce dvere. Len zahoďte za hlavu ostych a nechajte sa unášať tým, čo vám život ponúka. Budete mať šťastie v láske a konečne si opäť s partnerom nájdete k sebe cestu. Tí, čo sú single sa budú chcieť vrátiť k svojmu ex, no bola by to veľká chyba. 

Lev

Treba povedať, že máte za sebou naozaj bláznivý mesiac. Ale odbúranie stresu je dôležité, uistite sa, že to robíte. Jedno nepríjemné stretnutie vás môže prinútiť spochybňovať všetko. Nájdite si však čas na to, aby ste to rozobrali. Nenechajte sa tým príliš zraziť. 

Panna

Máte tendenciu sa trochu stratiť, keď ste nejaký čas vo vzťahu. Pripomeňte si, kto ste tým, že budete tráviť čas osamote. Zostavte si svoj deň tak, aby zahŕňal cvičenie, meditáciu. Všetky tieto malé praktiky vytvoria dobré návyky a pomôžu vám s uvedomením toho, čo vlastne chcete.

Váhy

Znamenia Panny, ktoré sú vo vzťahu, potrebujú tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi. Môžete dostať zaujímavý e-mail týkajúci sa podnikania. Ak chcete vo svojej práci robiť niečo trochu inovatívnejšie, navrhnite to nadriadenému. Zároveň sa tiež netrápte príliš vecami, ktoré sú mimo vašej kontroly.

Škorpión

Veľká túžba po slobode, nezávislosti sa u vás v tomto období pretaví do reality. Odpútate sa z nefunkčného vzťahu a začnete konečne viac myslieť na vlastné dobro. Snažte sa vystúpiť z rutiny a pustiť sa do nových vecí. Posunie to váš život do úplne nového levelu. 

Strelec

V práci sa budete tento týždeň pravdepodobne cítiť mimoriadne produktívne a budete môcť urobiť veľa vecí. Strávte nejaký čas so svojimi kolegami. Možno sa dozviete niečo zaujímavé. Pokúste sa však vyriešiť svoje problémy vo vzťahu, nepríjemne to totiž zasahuje do každej jednej oblasti vášho života. 

Kozorožec

Máte tendencie obmedzovať emócie, aby ste si udržali navonok chladnú tvár. Dávajte si pozor na túto taktiku, pretože povedie len k nahromadeniu negativity. Musíte sa vedieť uvoľniť. Skúste si nájsť niečo, čo vás robí šťastným a praktizovať to pravidelne. 

Vodnár

Dostanete sa do sporu s blízkym priateľom. Zamrzí vás to a nebudete vedieť ako reagovať. Ak použijete príliš silné slová je možné, že tohoto človeka zo svojho života stratíte. Skúste byť otvorenejší a aj keď hovoríte veci priamo, nezabúdajte na dávku empatie. 

Ryby

Zrazu máte pocit, že vo vzťahu si nesiete dlhodobo veľký problém. Najlepšie by bolo, keby ste sa o tom so svojou polovičkou otvorene porozprávali a našli riešenie. Slobodné znamenia Rýb začnú myslieť intenzívne na svojho bývalého. Skúste však minimalizovať kontaktovanie tohto človeka. Inak sa zamotáte v niečom, čo nebudete vedieť veľmi dlho vyriešiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Povedal mi, že si ma jedného dňa vezme, verila som mu: Nakoniec mi pripravil takúto budúcnosť