Presunúť na hlavný obsah

4 znamenia zverokruhu, ktoré sú najlepšie, čo sa týka zvládania zmien v živote: Ste to vy?

Sex a vzťahy

Nezáleží na tom, či prechádzate rozchodom, rozvodom, zmenou bývania, partnera a inými životnými príbehmi. Hoci existujú medzi nami ľudia, ktorí zmeny v živote zvládajú skutočne ťažko, podľa hviezd existujú aj také znamenia zverokruhu, ktoré sú pod tlakom dokonale chladné a takpovediac berú, čo príde.

Nezáleží na tom, či ste práve vo fáze rozchodu, rozvodu, sťahovania, zmeny práce a iných životným etáp. Niektorí z nás jednoducho ani nepohnú brvou a zmeny vo svojom živote prijímajú s ľahkosťou bytia. Aj keď im plány zmeníte z večera do rána. Ktoré znamenia zverokruhu sa teda so zmenami vyrovnávajú bezbolestne a najlepšie? 

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 5 znamení zverokruhu čaká v budúcom roku najviac zmien: Patríte medzi ne a na čo sa pripraviť?

Blíženec

Zatiaľ čo niektoré znamenia zverokruhu sa cítia najlepšie, keď majú predvídateľný rozvrh, Blíženci musia veci otriasť a pravidelne vyhľadávať nové skúsenosti. Ako informuje astrologička pre portál bustle.com, toto vzdušné znamenie berie zmenu ako výzvu, dobrodružstvo. Blíženec jednoducho vie, že sa dokáže vymaniť zo zložitých životných situácií. Zmeny prijíma s tým, že sa na ne naladí pozitívne od začiatku, ako o nich vie. Zmenu vníma skôr ako príležitosť na nové spojenia. 

Panna 

Mottom Panny je: „Zostaň pripravený, aby si sa nemusel pripravovať.“ Ako premenlivé zemské znamenie majú svoj život vždy usporiadaný od A po Z. Idú s prúdom a riešia za pochodu. Ak sa majú presťahovať, nemajú problém nahádzať svoj život do pár škatúľ a ísť. Panny sú skutočne dobré v pristávaní na nohách. Je to vlastnosť, ktorá im pomáha vyrovnať sa so zmenami. Ich pripravenosť končí v ich prospech. Nič ich neprekvapí. 

Čítajte tiež: Horoskop lásky a sexu roka 2024: Aké záväzky ste pripravení urobiť alebo konečne zanechať?

Strelec 

Strelec ako premenlivé ohnivé znamenie zvláda zmenu tak, že ju jednoducho prijme. Alebo ju cielene uvedie do pohybu. Nesedí, nečaká, kým partner vzťah ukončí, radšej sa rozíde prvý, aby mohol jednu kapitolu svojho života uzavrieť a začať novú. Strelec je skvelý v tom, že dokáže rozpoznať príležitosť, keď mu doslova klope na dvere. Preto ho žiadna zmena nevydesí, skôr sa na ňu teší, pretože je pripravený, očakáva ju. Toto znamenie je vždy naklonené vyskúšať nové veci. Príde mu to a vzrušujúce. 

Neprehliadnite: Tri najmenej konfliktné znamenia zverokruhu: Pri týchto sa nemusíte báť hádok či iných výlevov hystérie

Ryby 

Frázu „choď s prúdom“ pravdepodobne vymysleli Ryby. Ako premenlivé vodné znamenie je pre nich ľahké vrátiť sa späť, uvoľniť sa a prijať zmeny, ktoré im prídu do cesty. Vôbec ich netrápi, ak plány nejdú, tak ako si mysleli, že pôjdu. Ryby totiž dokážu nežiadúce situácie, zmeny prerámcovať, prehodnotiť, a to vďaka ich všímavosti. Ľudia v znamení Rýb hlboko vedia, že bez ohľadu na to, aká veľká zmena nastane, všetko sa nakoniec vyrieši. Tiež Rybám vládne Jupiter, planéta expanzie a šťastia, takže vedia, že zmena plánov im často prinesie ešte lepšie veci.

Ste jedným zo 4 znamení zverokruhu, ktoré zvládajú životné zmeny najlepšie?

spolu hlasovalo 526 ľudí

Áno
387
Nie
139