Presunúť na hlavný obsah

Horoskop sexu: Najlepšími v posteli sú muži, ktorí sa držia tejto zásady, naopak najhoršie dopadlo toto znamenie

Partnerské vzťahy

Aj intimita v spálni sa spája s tým, v akom znamení sme sa narodili. Viete, kto sa radí do kategórie najlepších a kto najhorších milencov?

Preferujú to, aby noc strávili s niekým, s kým majú citové spojenie

Niektoré znamenia zverokruhu sú oveľa viac sexuálne aktívne ako iné. Ich apetít je v tomto nezastaviteľný a možno aj to ich radí do kategórie dokonalých milencov. Sú extrémne náruživí, vášniví a snažia sa vždy priviesť svojho partnera k vrcholu.

Preferujú však to, aby noc strávili s niekým, s kým majú citové spojenie. Ono sa to nezdá, ale zohráva to pre nich dôležitú úlohu. Vtedy podajú nielen lepší výkon, ale sú aj náruživejší. Práve toto je zásada, ktorá ich robí aj v tomto smere výnimočnými. 

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Ide o Škorpiónov, Baranov a Strelcov.  Majú neuveriteľnú sexuálnu energiu, sú zmyselní, milujú dotyky a sú naozaj skvelí v tom, čo robia. Snažia sa o to, aby svojej polovičke poskytli slastné potešenie. Samozrejme zaujímajú ich aj vlastné potreby, no nemajú ich nadradené. Aj to ich robí perfektnými milencami. Ich fantázia a predstavivosť vždy posunie akt do úplne inej roviny.

Naopak znamenie, ktoré sa radí do kategórie najhorších milencov je Vodnár. Títo muži síce majú často sexuálne narážky, no zároveň aj minimálnu sexuálnu túžbu a nie sú teda v posteli veľmi kreatívni. Skôr očakávajú poskytnutie slasti od parnera ako by sa mali k niečomu pričiniť sami. 

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Ktoré znamenie je podľa Vás najlepšie v sexe?

spolu hlasovalo 633 ľudí

Baran
220
Strelec
164

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe