Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy patria medzi najlepšie milenky: Mužovi splnia všetky túžby, bez toho aby sa ich dožadoval

Partnerské vzťahy

Sú vášnivé, očaria na prvý pohľad a muži ich milujú. A to aj kvôli tomu, že sú ochotné plniť všetky ich sexuálne túžby.

Nemajú najmenší problém vyjadriť po čom túžia

Vášeň a túžba po poznaní sú ich kľúčovými znakmi a skvele ich definujú. Užívajú si život plnými dúškami, milujú pozornosť, krásne veci a sex neberú ako povinnosť, ale vychutnávajú si ho so všetkým, čo k nemu patrí. Mužov priťahujú ako magnet a všade kde sa objavia sú stredobodom povinnosti.

Pôsobia tajomne, čo chlapov necháva v napätí a istej neistote. Práve to potom ešte viac pridáva na ich atraktivite. V spálni nemajú problém vyjadriť čo chcú, hovoria čo sa im páči a čo nie. Navyše mužovi splnia aj tie najtajnejšie predstavy.

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Vrámci intimity sú mimoriadne otvorené a bezprostredné. Nedajú dopustiť v tomto smere na autenticitu. V posteli sú skrátka nezastaviteľné. Tak ako si dobrodružstvá doprajú v živote, experimentujú aj v tejto sfére a naozaj ich to baví.

Chuť na je sex skrátka niečo, čo zvyšuje ich príťažlivosť. Reč je o ženách narodených v znamení Strelca. Každé nečakané prekvapenie je pre nich inšpirujúce a posúva ich v skúsenostiach ďalej. Muži zbožňujú ich nespútanosť a zmysel pre experimentovanie v sexe. Je to niečo, čo si nielen užívajú, ale pri takýchto ženách aj pre to zostávajú. Treba uznať, že skrátka v tomto majú navrch.

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

- Najčítanejšie -