Presunúť na hlavný obsah

Myslela som si, že najlepší sex som v živote už zažila: Tento muž ma však presvedčil, že existuje ešte čosi lepšie

Sex

Nikdy som nemala problém s vyvrcholením, no to som ešte netušila, že dokáže byť ešte niečo lepšie. Aký najlepší sex v živote ste zažili vy? A myslíte, že už lepší nemôže byť?

Som s pokojnom manželstve a to po všetkých stránkach. Sex máme naozaj výborný, dokonca som si donedávna myslela, že som najlepší sex vo svojom živote už zažila. Paradoxne nebol to ten, keď som mala dvadsať, ale až po tridsiatke, kedy som sa cítila byť sebavedomejšou ženou oveľa viac. Práve to mi otvorilo nové možnosti vychutnať si sex úplne inak.

Z ničoho nič sa však v mojom živote objavil muž, ktorého som síce nepoznala, ale mala som s ním veľa dobrých známych. 

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorou si muža dokážete naplno získať: Keď vás uvidí v tejto polohe, už od vás neodíde

Muž, ktorého to ku mne ťahalo už dlhšie

Vedela som, že muž, ktorý sa ocitá v mojej bezprostrednej blízkosti má na mňa zálusk. Spočiatku mi to len zalichotilo a neriešila som to. Bola som spokojná vo vzťahu, ale tak úprimne, ktorej žene neurobí dobre, keď muž o ňu javí záujem a pritom môže mať desiatky ďalších, ktoré by mu ihneď skočili do postele. 
Čím viac som ho však sledovala, tým viac ma to k nemu začínalo priťahovať. Bol sebavedomý, staral sa o seba, ale mal najmä charizmu, ktorá sa nedá nikde kúpiť alebo napodobniť. Tú človek buď má, alebo nemá. Mimochodom, zabudla som povedať, že bol ženatý. Takže v manželstve, ako ja. Pudy však neoklamete a aj keď sa o to pokúsite, skôr či neskôr vás prebijú, ak tomu dáte príležitosť. 

Najlepší sex a tým to hasne

Lákalo ma to k nemu len z tej intímnej stránky a myslím si, že jeho ku mne tiež. Nebolo v našom záujme rozbiť si rodinu a ani nikomu ublížiť. V živote je niekedy ťažké potláčať v sebe niečo, čo vám nadelila príroda. Je to tak trochu alchýmia a už dnes chápem, prečo to veľa mužov vždy tvrdí. Ani ja som im to neverila, až kým sa to nestalo mne samej.

Zažila som však sex, o akom som netušila, že sa dá. Najskôr vo mne prebudil ženu, ktorá sa miluje dotýkať samej seba a patrične si to aj užívať. To vyvolalo spúšť vzrušenia na druhej strane, čo ma začalo vzrušovať rovnako veľmi. Nešiel však rovno na vec ako väčšina mužov. Bozkami mi prešiel po celom tele každý jeden záhyb a jazykom trávil čas tam, kde je to najlepšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

Keď do mňa vnikol, bolo to o to vzrušujúcejšie, že sme sa nepoznali. Mohlo by sa zdať, že tým to skončí, avšak bol to len začiatok. BDSM sex som nikdy dovtedy neokúsila na vlastnej koži. Tento muž však vo mne prelomil tabu a ukázal mi, že to je lepšie ako si mnohé ženy myslia. Stačí sa len tomu oddať a nemať predsudky. Ukázal mi, že dokážem byť ženou oveľa viac ako si myslím a zdvihol mi tým sebavedomie na vyššiu úroveň.
Bolo to rýchle, intenzívne a trvalo to celú noc. Jednu noc. Užili sme si to. A tým to hasne.