Presunúť na hlavný obsah

Pokiaľ ste sa narodili v jednom z týchto znamení, dajte si pozor na neveru: Jún vám v tomto smere nebude veľmi naklonený

Partnerské vzťahy

Keď ste sa narodili v jednom z uvedených znamení, najlepšie obdobie vás žiaľ v júni nečaká. Pôjde totiž o mesiac, ktorý sa bude niesť v duchu nevery. A nanešťastie sa vás bude aj bytostne dotýkať.

Najskôr to celé bude pôsobiť nevinne, no napokon prídete na to, že ak niečo nezmeníte, dostanete sa do začaroveného kruhu

Obdobie, ktoré čaká tri znamenia zverokruhu, nebude práve ideálne. Stretnú sa totiž s neverou, ktorá zmení ich vzťah od základov. A to aj v prípade, ak budete podvádzaný alebo budete podvádzať vy. Hoci v tom druhom prípade sa budete najskôr cítiť skvele, dôsledky, ktoré to so sebou prinesie budú naozaj nie práve ideálne. Týkať sa to bude Škorpióna, Leva, Váh. Práve ľudia, ktorí sa v týchto znameniach narodili, v tomto smere zažijú celkom rušné obdobie. 

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Najskôr to celé bude pôsobiť nevinne, no napokon prídete na to, že ak niečo nezmeníte, dostanete sa do začaroveného kruhu, ktorý následne ovplyvní celý váš život. Tieto znamenia sú mimoriadne sebavedomé, majú sa radi, milujú pozornosť, no zároveň im chýba akási vlastná sebareflexia. Preto si najskôr ani neuvedomia, čo sa u nich doma deje.

Neveru si mnohokrát nepripúšťa samotný neverník a ten čo je podvádzaný tobôž. No ak sú už traja vo vzťahu, nikdy to nevedie k niečomu dobrému. Milostný trojuholník málokedy končí happyendom. Takže v júni vás skutočne čaká náročnejšie obdobie, plné emócií, negativity a trápenia v láske.

Musíte totiž pochopiť, čo to pre vás znamená a vybrať si len jednu cestu. Avšak toto uvedomenie vás bude stáť veľa síl a sebazaprenia, čo vám v určitom smere vo vašich povahových črtách chýba. Zrejme je teda čas sa to naučiť. 

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Znamená pre Vás nevera koniec vzťahu?

spolu hlasovalo 233 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe