Presunúť na hlavný obsah

Závislosť na partnerovi je ich mimoriadne silná črta: Ktoré ženy sa zvyknú chorobne upínať na svoju polovičku?

Partnerské vzťahy

Čo sa stane so vzťahom, ak milujeme príliš? Láska týchto žien je občas až za hranicou únosnosti.

Sú emocionálne náročné, labilné a túžia po 100% pozornosti

Občas sa vo vzťahu stáva, že milujeme prílš. Hoci to nemyslíme zle, enormná láska k partnerovi, môže viac ublížiť ako pomôcť. Niektoré ženy majú skutočne veľké tendencie upínať sa na svoju polovičku a stávajú sa na nej doslova závislé. Ich partner je pre nich všetkým, urobili by pre neho čokoľvek. Všetok svoj voľný čas podriaďujú jemu, snažia sa s ním tráviť maximum momentov. A to aj napriek tomu, že to on od nich nevyžaduje. 

Prečítajte si: Uviazli sme v manželstve na mŕtvom bode: Paradoxne nevera opäť vrátila iskru do nášho zväzku a zmenila nás od základov

Všetko má však dve strany. Kým tieto ženy dokážu takto fungovať roky, svoj osobný život a priateľov dávajú do úzadia, ich polovičky to napokon takmer vždy nevydržia. Keď totiž partner nie je ochotný venovať im všetok svoj čas, neustále ho kontrolujú, sú mu v pätách, snažia sa o jeho maximálnu pozornosť. No a ak sa nestretnú s pochopením, upadajú do depresií a čaká ich fáza frustrácie.

Nedokážu fungovať samy, keďže muž po ich boku sa postupom času stáva ich životnou mantrou. Vzhliadajú k nemu, obdivujú ho, no v tejto miere, v akej to robia možno hovoriť o závislosti. A tá do zdravého vzťahu napatrí. O tom ani netreba diskutovať.

Presne takto sa najčastejšie správajú ženy narodené v znamení Rýb. Sú emocionálne náročné, labilné a túžia po 100% pozornosti. V podstate inak ani nedokážu fungovať. Až vo chvíli, kedy si založia rodinu, vedia sústrediť pozornosť aj na deti, takže ich muž dostane istú dávku slobody. Teda ak to dovtedy s nimi vydrží.

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe