Presunúť na hlavný obsah

Konečne sa po naozaj dlhej dobe odpútate od svojej ex: Tri znamenia zverokruhu sa oslobodia z pút, čo ich zužovali

Partnerské vzťahy

Všetko, čo vás vnútorne trápilo a s čím ste bojovali, konečne pominie. Podarí sa vám odpútať emočne od vzťahu, v ktorom už dlho nie ste, no stále ste ho v sebe riešili.

Zvykli si vlastne na život v spomienkach

Doteraz ste v oblasti lásky prežívali skutočne náročné obdobie. Pripadali ste si, že sa nachádzate medzi dvomi mlynskými kolesami. Hoci ste po rozchode stretli niekoho, kto vás očaril a zapôsobil na vás, vo svojej hlave ste stále nosili osobu, ktorá vám bola predtým blízka. S rozchodom so svojou ex ste sa nedokázali vyrovnať. Vnútorne ste s tým neboli vysporiadaní, keďže dôvod rozchodu nebol na vašej strane. 

Prečítajte si: Uviazli sme v manželstve na mŕtvom bode: Paradoxne nevera opäť vrátila iskru do nášho zväzku a zmenila nás od základov

Neustále ste riešili, čo všetko ste mohli urobiť inak ako ste sa mali zachovať, čo sa dalo zmeniť. No bola to vlastne cesta do vzťahového pekla. 

Kým vy ste hľadali možnosti na obnovu zväzku, vaša polovička to videla úplne inak a snažila sa od vás emočne odpútať. Čo sa jej aj veľmi rýchlo podarilo. Na vašej strane to však bolo inak. Hovoríme o Vodnároch, Levoch a Rakoch. Tieto tri znamenia žili naozaj dlho len v spomienkach a minulosti. Nedarilo sa im prekonať porozchodovú fázu, lebo sa o to vo svojej podstate ani nesnažili. Zvykli si vlastne na život v minulosti. A v určitom smere im to aj vyhovovalo, keďže boli stále naviazaní na svoju ex. 

Tým trpeli aj ich súčasné vzťahy, ktoré nevedeli posunúť do ďalšej roviny, lebo balancovali na vlnách toho, čo bolo kedysi. Keď si to uvedomíte, bude to pre vás mimoriadne oslobodzujúci pocit. Zároveň sa vám konečne podarí takto vykročiť aj vpred. 

Mohlo by vás zaujímať: Som vydatá a mám skvelú rodinu: Nemôžem sa však zbaviť pocitu, že som sa pred rokmi nerozhodla správne

Mali ste po rozchode dlho v hlave svoju ex?

spolu hlasovalo 265 ľudí

Áno
231
Nie
34

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe