Presunúť na hlavný obsah

Muži, ktorí sa len s vami hrajú, no nikdy sa neoženia: S týmito na predstavy o bielych šatách zabudnite

Partnerské vzťahy

Sú typy chlapov, ktorí sa jednoducho nechcú viazať. A ak si myslíte, že práve vy ich zmeníte, ste na omyle. Pokiaľ teda snívate o rodine a svadbe, na týchto chlapov radšej zabudnite. Nestojí to za to.

Typickí voľnomyšlienkári, dobrodružné typy vyhľadávajúce adrenalín a slobodu

Sú typy mužov, s ktorými na sen o bielych šatách, svadbe a zakladaní rodiny radšej zabudnite. Nielenže na to nie sú stavaní, ale aj keby ste ich napokon do niečoho takého dotlačili, verte, že to neskončí happyendom.

V živote je pre nich najdôležitejšia sloboda, možnosť voľby, v určitých obdobiach majú fázu, kedy potrebujú byť sami a naozaj si vychutnávajú takéto okamihy dlhodobo naplno. Dokonca aj keď sú vo vzťahu, neváhajú sa občas stiahnuť aj na dlhšie obdobie. Vtedy s nimi ani ich polovička nepohne. Je to skrátka ich životný štýl a oni ho nemienia meniť. Stavajú sa k láske naozaj pragmaticky a mimoriadne vágne. 

Prečítajte si: Uviazli sme v manželstve na mŕtvom bode: Paradoxne nevera opäť vrátila iskru do nášho zväzku a zmenila nás od základov

Milujú ženy, ich pozornosť si skutočne užívajú, no keď príde na lámanie chleba aj vy pochopíte, že im išlo len o hry a taktiku. Reč je o Strelcoch. Aj napriek tomu, že si vás rýchlo získajú svojou bezprostrednosťou, šarmom a humorom, nebudú sa viazať, toto nie je nič pre nich.

Sú to typickí voľnomyšlienkári, dobrodružné typy vyhľadávajúce adrenalín a slobodu. A skutočne sa to zväčša nemení. Museli by sa zamilovať v maximálnej možnej miere, čo sa stáva skôr výnimočne. Sú značne posadnutí sami sebou, než by riešili niekoho iného. Práve preto je pre nich svadba niečím abstraktým a nechcú sa ňou zaoberať. Ak cítia, že to ich partnerka vyžaduje, radšej zo vzťahu vycúvajú.

Mohlo by vás zaujímať: Som vydatá a mám skvelú rodinu: Nemôžem sa však zbaviť pocitu, že som sa pred rokmi nerozhodla správne

Máte skúsenosť s takýmito mužmi?

spolu hlasovalo 96 ľudí

Áno
70
Nie
26

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe