Presunúť na hlavný obsah

Hľadáte muža na celý život? Potom sa tomuto typu chlapov vyhnite

Partnerské vzťahy

Pokiaľ chcete mať po svojom boku muža, ktorý je naozaj spoľahlivý, rozhodne by ste sa mali vyhnúť jednému typu chlapov. Nič ružové vás totiž s nimi nečaká. A je fajn prísť na to v predstihu.

Keď nemáte maximálne empatickú a submisívnu povahu, budete pri nich trpieť

Túžba po láske nás občas privedie do náručia toho nesprávenho chlapa. Ak sa tomu chcete vyhnúť, mali by ste si všímať určité povahové vlastnosti a črty, ktoré o mužovi prezradia oveľa viac ako si možno myslíte. A dokážu vám napovedať, aký život by vás po ich boku čakal. Skrátka niekto nie je stavaný na dlhodobé zväzky, čo je úplne v poriadku, len je fajn to o dotyčnom vedieť, keď vy sama máte predstavu o spoločnej rodine. 

Čítajte: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Chlapi, o ktorých hovoríme majú jednu výraznú povahovú črtu, na ktorej balancujú. Počas dňa sa veľmi často nachádzajú vo vlastnej snovej rovine, žijú vo svojich predstavách a prítomnosť celkom často ignorujú. Mnohokrát uveria svojim víziám ešte skôr ako by sa len priblížili k realite. Uvažujú v duchu jednotlivca, skutočne výnimočne berú ohľad na svoje okolie. Pre nich je kľúčové, aby mali svoje pohodlie a ostatné ich nezaujíma.

Aby však toto zakryli, mnohokrát používajú klamstvo a berú ho ako prirodzenú súčasťou každodenného života. Tam spadajú aj nekonečné sľuby, ktoré však stále zostávajú len sľubmi. Ide o tzv. "básničkárov", ktorí síce krásne o veciach hovoria, len premena na realitu je u nich v nedohľadne. 

Vo vzťahu s nimi si budete pripadať ako na horskej dráhe, nikdy vlastne neviete na čom ste a čo môžete čakať. Ide o Vodnárov, ktorí sú vo svojom vnútri veľkí pesimisti, majú nízke sebavedomie a ego. Presne to je dôvod, prečo sa správajú tak ako vidíte. No keďže si to sami  nepriznajú, nedokážu s tým ani nič robiť. Takže od týchto mužov radšej ruky preč. Teda pokiaľ nemáte maximálne empatickú a submisívnu povahu určite. 

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Máte s Vodnármi takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 309 ľudí

Áno
180
Nie
129