Presunúť na hlavný obsah

Taylor Swift / The Eras Tour sa stal najsledovanejším hudobným filmom na Disney+

Zábava

Tri a pol hodinový koncertný film zaznamenal počas otváracieho víkendu na Disney+ 4,6 milióna a 16,2 milióna pozretí.

Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor's Version) naďalej láme rekordy. Za tri dni od jeho uvedenia na Disney+ nazbieral 4,6 milióna pozretí*, čím sa stal hudobným filmom číslo 1 na tejto streamovacej platforme. Počas víkendu si diváci pozreli 16,2 milióna hodín koncertného trháku.

Čítajte tiež: Nový seriál o cisárovi módy, Karlovi Lagerfeldovi: Vtiahne vás do centra 70. rokov v Paríži či na elitné večierky

Disney+ je jediným miestom, kde je možné po prvý raz vidieť celé predstavenie vrátane piesne Cardigan a štyroch ďalších akustických piesní - Maroon, Death by a Thousand Cuts, You Are in Love a I Can See You - ktoré bolo možné vidieť len naživo.

Turné Taylor Swift | The Eras Tour štrnásťnásobnej držiteľky ceny GRAMMY® zarobil celosvetovo rekordných takmer 262 miliónov dolárov a je ďalším príkladom toho, že Disney+ je domovom veľkých hudobných podujatí - Elton John naživo: Rozlúčkový koncert z Dodger štadiónu, Black Is King: Film Beyoncé, Beatles: Get Back – to je len malá ukážka toho, čo už teraz nájdete na Disney+.  Na platforme je dostupný aj dokumentárny film folklore: nahrávanie v štúdiu long pond.

Neprehliadnite: Pôvodný dramatický seriál Cristóbal Balenciaga: Život módneho dizajnéra, ktorý obliekal aristokraciu a elitu