Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Dary Rolins oslávila 16. rokov: Z malého dievčatka je veľká slečna, speváčka zverejnila video, ktoré doposiaľ nikto nevidel

Slovenské celebrity

Popová diva Dara Rolins urobila výnimku a pri príležitosti osláv 16. narodenín jej dcéry Loly sa s fanúšikmi podelila o zábery zo súkromia, na ktorých je Lola ako malé dievčatko.

Speváčka Dara Rolins si rokmi drží perfektný imidž a je vo forme. Neustála aktivita, pozitívny vibe a nastavenie mysle ju robia stále naplno žijúcou divou, ktorá miluje to, čo robí a využíva každú sekundu, ktorú jej život ponúka. Ako sa však hovorí, to, ako čas letí, vidíme najviac na svojich deťoch a je to pravda. Dcéra Lola, ktorú má Dara s hudobníkom Matějom Homolom, oslávila pred dvoma dňami už šestnásť rokov a stáva sa z nej čoraz dospelejšia slečna. 

Čítajte tiež: Dcérka Broni Gregušovej je hotová kópia seriálového Juana Reyesa: Na otca sa neskutočne podobá, s mamou má spoločné toto

Dojímavé vyznanie matky dcére

Dara má svoj Instagram profil ako denníček a okrem pracovných záležitostí a koncertov s fanúšikmi z času na čas otvorene zdieľa aj niečo zo súkromia. Ženy jej texty veľmi rady čítajú, možno aj preto, že Dara má jednoducho talent písať úprimne, pútavo a s charakteristickým rukopisom. Tentokrát zverejnila dojímavé vyznanie, aké len matka svojej dcére môže dať:

„Dnes podvečer som pred 16 rokmi priviedla na svet Lolu. Malý zázrak. Resp. veľký !Povedala by som, jeden z najväčších:). A od tej chvíle už nikdy nič nebolo ako pred tým. Môj život sa vďaka nej začal uberať cestou, na ktorej mi robí už roky tú najlepšiu spoločnosť. A aj keď jej stále dokola spievam "Lola, ďaleko mi neuleť", mám pocit, že sa mi každý rok tak trošičku vzďaľuje... Aj keď je stále moja a máme ten najkrajší vzťah aký som si len mohla priať, rastie. Dospieva a tá potreba, mať ma nablízku, celkom prirodzene stráca na intenzite. Myslela som si, že sa s tým postupne naučím žiť, ale na niektoré veci sa zvyká ťažko :)... A aj keď mi z toho býva často smutno, moja láska k nej ma robí tou najšťastnejšou mamou pod slnkom:)!

Loli, som pyšná že si moja, že si NAŠA, že si presne taká, akú som si ťa vysnila. Máš fantastickú rodinu, ktorá za teba dýcha a bude ti vždy nablízku, pripravená pomôcť a podržať ťa, no matter what.
Všetko najlepšie, uži si svoj deň, láska :).“

Súkromné zábery z detstva, ktoré doposiaľ nikto nevidel

Potom nasledovalo video, na ktorom je Lola ešte ako bábätko a malé dievčatko. Zábery, ktoré pochádzajú z úplného súkromia speváčky, doposiaľ nikto nikdy nevidel a fanúšikovia a diváci tak mohli retrospektívne nahliadnuť do jej života spred pár rokov, kedy ako mladá mamička trávila čas s bábätkom a užívala si materstvo. Krásny vzťah matky a dcéry. Puto, ktoré medzi nimi vzniklo je dodnes veľmi silné a my sa pridávame ku gratuláciám mladej slečne. 

Neprehliadnite: Oslava 1. narodenín malej Ninky: Dominika Navara Cibulková pripravila pre svoju dcérku výnimočnú oslavu