Presunúť na hlavný obsah

Dcérka Broni Gregušovej je hotová kópia seriálového Juana Reyesa: Na otca sa neskutočne podobá, s mamou má spoločné toto

Slovenské celebrity

Dcérka nádhernej Slovenky Broni Gregušovej a hviezdneho Maria Cimarra sa na známeho seriálového herca neuveriteľne podobá. Čo má spoločné s mamou?

Mix kubánsko-slovenských génov sa v nej nezaprie

Hoci im mnohí nedávali šancu a hovorilo sa len o akomsi romániku, oni všetkým dokázali, že sú pre seba stvorení. Známa Slovenka Broňa Gregušová našla svoje životné šťastie a lásku za oceánom, v slnečnej Kalifornii. Tam spolu so snúbencom, hviezdou kubánskych telenoviel, Mariom Cimarrom vychováva rozkošnú dcérku. Mamou sa stala na konci augusta 2022 a malá Briana tento rok oslávi už druhé narodeniny. Dievčatko je ich vytúženým zázrakom.

"Láska moja, môj milovaný zázrak, každý deň som vďačnejšia a vďačnejšia, že ťa mám. Milujem na tebe ale že úplne všetko. To aká si parťáčka, to akú máš povahu, bola by som tu do zajtra kebyže mám všetko menovať, tak len v krátkosti: Milujem ťa Briana si moje všetko, ďakujem, že si." 

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

 

Dievčatko rastie ako z vody a vidieť na nej črty známej Slovenky. Rozhodne sa však oveľa viac podobá na svojho hviezdneho otca, pričom možno bez preháňania konštatovať, že je jeho mini kópiou.

Prečítajte siTalentovaná Slovenka Nina Skalíková a známy raper pôsobia ako ukážkový pár: Ich vzťah paradoxne posilnilo odlúčenie

Mix kubánsko-slovenských génov sa v nej skrátka nezaprie. Briana je naozaj nádherná, veď má byť po kom. Obaja rodičia sú mimoriadne atraktívni. Po mame zdedila však jednoznačne jemnosť, pôvab a akčnú povahu. 

Na koho sa podľa Vás Briana viac podobá?

spolu hlasovalo 260 ľudí

Na otca
251