Presunúť na hlavný obsah

Ako bývajú známe Slovenky: Riadim sa intuíciou, všetko riešim pocitovo, ako žije Lenka Tekeljaková?

Slovenské celebrity

Pôvabná a sexi plavovláska, Lenka Tekeljaková je úspešnou modelkou, má vlastnú značku, podniká a obdivuje ju množstvo žien. Je zdravo sebavedomá, talentovaná, milá aj láskavá. Ako táto Slovenka žije? Nám otvorila dvere svojho štýlového bytíku.

Čo pre teba znamená domov?

Domov je pre mňa miestom, kde mám okolo seba ľudí, na ktorých mi záleží. Je ale aj miestom, kde dokážem vypnúť a načerpať novú energiu. Som dosť aktívna a mám problém spomaliť a oddýchnuť si kdekoľvek. Preto mi veľmi záleží, aby môj domov práve toto spĺňal.

Kto má najväčší vplyv na rozhodovanie o samotnom vizuáli domácnosti? 

Keďže žijem sama, tak určite ja. Nechám si však občas poradiť.

Čítajte tiež: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie

Riadiš sa pri zariaďovaní trendami alebo skôr intuíciou a tým, čo je ti blízke?

Riadim sa intuíciou, všetko riešim pocitovo. Dávam si záležať na tom, aby sa mi interiér nielen páčil ale bol aj funkčný a praktický. Na druhej strane mám rada útulnú, "cozy" atmosféru, teda sviečky, kvety, svetielka u mňa nájdete všade. 

Najobľúbenejšie miesto doma?

Určite obývačka, keďže tam trávim najviac času. Tú ešte úplne hotovú nemám, ale tento rok na nej zapracujem. 

Ktorý dizajnový kúsok je tvojou najväčšou srdcovkou?

Uletené dizajnové kúsky v byte zatiaľ nemám, snažila som sa, aby bol byt zariadený rýchlo a prakticky nábytkom na mieru, ktorý mi vyhovuje. To sa mi myslím celkom podarilo, ale teraz mám v pláne trošku uletieť. Chcem sa pohrať s farbami a štruktúrou niektorých stien.

Uvidím, nápady mám, už potrebujem len čas na realizáciu. Na dizajnových veciach si až tak nepotrpím, skôr mi ide o celkový vibe, ktorý tvorí komplex vecí. 

Máš ešte vrámci bývania nejaké vysnívané zmeny, niečo do čoho sa plánuješ najbližšie pustiť?

Áno, dokončenú nemám ešte predzáhradku s terasou, tú som schválne ani nefotila. Na tú sa chystám tento rok, uvidíme ako to pôjde, či sa mi podarí splniť to, čo si predstavujem. Ak áno, tak verím, že v lete bude toto miesto moje najobľúbenejšie.

Neprehliadnite: Krásna Helga z Dunaja je úplne iná v súkromí ako ju poznáte zo seriálu: Čo ste o Jane Majeskej netušili?