Presunúť na hlavný obsah

Muži v týchto 4 znameniach sú v sexe najkreatívnejší: S jedným orgazmom u ženy sa neuspokoja

Sex

Byť v sexe najlepší je jedným z ich cieľov a priviesť ženu k viacnásobným orgazmom splnený sen. Muži narodení v týchto 4 znameniach sú v posteli najkreatívnejší.

Urobia všetko pre to, aby odchádzali ako víťazi. V sexe majú neustálu potrebu sa posúvať vpred a skúšať niečo nové, samozrejme vo dvojici, niekedy aj v trojici. Čo je však najdôležitejšie, nerobia to len pre seba a svoje blaho, ale ide im o to, čo najlepšie priviesť ženu k orgazmu a čím viac, tým lepšie. 

Čítajte tiež: Robila som mu spoločnosť na služobke: Vždy po sexe sa stala vec, vďaka ktorej ma doslova nosil až na rukách

Blíženci

Šibalská povaha a nespútanosť sa prejavuje aj v ich sexuálnom živote. Sex je pre nich niečo, čo máme v živote ako za odmenu a tak k nemu aj pristupujú. Užívajú si každú minútu pocitu blaha. Podobne ako v živote, stále ich to láka niekam ďalej a so ženou v posteli dokážu stráviť aj niekoľko hodín alebo celú noc. Nikdy sa s nimi nenudíte a vždy prichádzajú s niečím novým, na čo v ich prítomnosti zaručene kývnete hlavou a oddáte sa im naplno. Milujú sexy kostýmy a role play. 

Lev

Znamenie, ktoré v tomto zozname predsa nemôže chýbať. Hrdosť Leva je taká silná, že je schopný pre ženu urobiť v posteli čokoľvek. Väčšinou si vyberá podobne dominantné typy ako je on sám. Je pre neho dôležité, aby žena, s ktorou trávi noc bola sebavedomá, sexy a zvodná. Aj preto nie je žiadnym prekvapením, že vo svojom živote aspoň raz vyskúšal mať milfku alebo viac žien súčasne. Riadi sa tým, že čím viac skúseností má, tým bohatší je aj jeho intímny život. 

Váhy

Váhy v sebe veľa skrývajú a ženy sú v posteli s nimi milo prekvapené. Ich objektom záujmu je žena a sex prispôsobujú najmä tomu, aby ju priviedli k orgazmu, pričom s jedným sa väčšinou neuspokoja. Majú najväčšiu výdrž a so ženou sú schopní vystriedať niekoľko čísiel za noc. Jedným z najobľúbenejších sexov je ten ráno. Tajne snívajú o análnom sexe, ku ktorému sa takto snažia dopracovať. 

Neprehliadnite: Tieto ženy patria medzi najžiarlivejšie a zároveň sú najčastejšie neverné: Pred kým sa mať na pozore?

Škorpión

Škorpióni sú na mladšie ženy, ktoré v nich vzbudzujú nespútanosť a nepredvídateľný sexuálny zážitok. V snahe zaujať čo najviac ich pozornosť a byť ten najlepší, sú v sexe veľmi oddaní. Často im to ide rovno z očí ešte skôr ako sa s nimi ocitnete v posteli. Dbajú na svoje spoločenské postavenie a výzor, aj preto ich láka office sex alebo sex na zakázaných miestach. Ženu zapájajú do sexu aktívne a vyžadujú, aby im zatancovala alebo urobila striptíz.