Presunúť na hlavný obsah

Najvýbušnejší muži podľa horoskopu: Týmto trom znameniam sa vo vzťahu vyhnite oblúkom

Partnerské vzťahy

Niektorí muži sú viac výbušní ako by ste vo vzťahu potrebovali. Kto sa nedokáže ovládať a hnev ho aj pri malých nedorozumeniach rýchlo pohltí?

1. Lev

Levom vládne Slnko, centrum slnečnej sústavy, čo im dáva prirodzený pocit hrdosti a autority. Zatiaľ čo Levy sú vo všeobecnosti srdečné a veľkorysé, môžu sa stať zúrivými, keď je ich ego pomliaždené. Ich ohnivý temperament pramení z potreby obdivu a rešpektu. Levy očakávajú lojalitu a obdiv od svojho okolia a každá vnímaná neúcta voči nim dokáže vyvolať obrovský hnev.

Čítajte: Mohli sme sa stretávať len na služobkách: Sexovali sme nonstop a napriek tomu nikdy nemal dosť, toto bol dôvod

2. Škorpión

Škorpióni sú známi svojimi intenzívnymi emóciami a hlboko zakorenenými vášňami. Vládne im Pluto, planéta sily a transformácie. Majú tendenciu držať sa nevraživosti a zášti, ktoré môžu vrieť pod povrchom, až kým nevybuchnú v návale zúrivosti, čo sa deje pomerne často. Bystrá intuícia im umožňuje odhaliť akýkoľvek náznak zrady alebo podvodu, čím sa v nich spustí hnev na obranu ich emocionálneho bezpečia.

3. Kozorožec

Kozorožcov poháňajú ambície a neúnavná honba za úspechom. Pod vládou Saturna, planéty disciplíny a zodpovednosti, môžu byť Kozorožci frustrovaní a podráždení, keď čelia prekážkam alebo neschopnosti. Ich vysoké štandardy a perfekcionistické sklony ich robia náchylnými k výbuchom hnevu, pokiaľ veci nespĺňajú ich očakávania. Akonáhle však vybijú svoju frustráciu, rýchlo sa spamätajú a sústredia sa na hľadanie riešení.

Neprehliadnite: Muži, ktorí najmenej podvádzajú ženy sa narodili v týchto 4 znameniach: Po ich boku vás čaká šťastná budúcnosť

Máte s týmito mužmi takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 177 ľudí

Áno
142
Nie
35