Presunúť na hlavný obsah

Najharmonickejšie obdobie čaká na ľudí narodených v týchto znameniach: Apríl im bude priať vo veľkom nielen v oblasti lásky

Partnerské vzťahy

Mimoriadne harmonické a pekné obdobie čaká na ľudí narodených v dvoch znameniach zverokruhu. Nájdete sa medzi nimi aj vy?

Bude to čas výziev a triumfov

Skutočne harmonické, pokojné a vyrovnané obdobie, čaká na dve znamenia horoskopu. Tento čas otvára sľubné vyhliadky v oblasti lásky, no aj v kariérnej sfére. Prichádzajú týždne plné náklonnosti, pozornosti, intimity a porozumenia. V tomto využijete svoju húževnatosť a vo veľkom zapracujete na vlastnom súznení s partnerom. Nezadaní dostanú príležitosť zoznámiť sa s niekým atraktívnym, kto ich bude potom ďalej sprevádzať životom. Môžeme hovoriť o tom, že pôjde o osudové stretnutie.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu 

Kariérne úsilie bude predstavovať kombináciu výziev a triumfov. Prijmite výzvy ako príležitosti na rast a vytrvajte v tom, do čoho ste sa pustili, hoci sa to môže zdať náročné. Ak však vydržíte, čaká vás veľké ocenenie a vznikne vám potenciál na expanziu, prostredníctvom nových spojení a stratégií. Týkať sa to bude Strelcov a Rakov.

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Práve ich čaká skutočne príjemný obohacujúci čas, plný nového poznania. Tento mesiac a najmä jeho záver im bude priať vo veľkom. Jediné na čo si musia dať pozor je zdravie. Je dôležité vedieť, kedy ideme už nad svoje limity a tejto polohe sa vyhýbať. Inak to človeku môže uškodiť. Ak nie hneď, z dhodobého hľadiska to predstavuje problém.