Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto troch znameniach majú silný zmysel pre zodpovednosť: Na koho sa môžete spoľahnúť a vždy vás podrží?

Partnerské vzťahy

Radia sa medzi extrémne zodpovedných a všetko, čoho sa dotknú, dotiahnu do úspešného konca. Majú jasné vízie o živote a je pre nich veľmi dôležité to, ako sa ich blízki pri nich cítia.

Kozorožec

Muži Kozorožci sú synonymom zodpovednosti. Vládne im Saturn, planéta disciplíny a štruktúry, pričom berú svoje záväzky skutočne vážne. Sú usilovní, odhodlaní, či už je to v profesionálnom snažení alebo v osobných vzťahoch. Navyše sú v maximálnej možnej miere spoľahliví a vytrvalí. To z nich robí aj prirodzených vodcov, v akomkoľvek prostredí. No a ich vízie o živote sú tiež veľmi jasne definované a presne vedia, čo skutočne chcú. Čo vám sľúbia, splnia a to platí aj v súkromnom živote.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Panna

Muži v znamení Panny sú zase známi precíznym zmyslom pre detail a praktickým prístupom k životu. Pod vládou Merkúra, planéty komunikácie a intelektu, vynikajú v efektívnom organizovaní a riadení úloh. Majú silný zmysel pre povinnosť a sú hrdí na to, že si svoje povinnosti plnia precízne a oddane. Sú stelesnením spoľahlivosti, často bez váhania preberajú zodpovednosť a vynikajú v každom úsilí, do ktorého sa pustia.

Býk

Býci sú uzemnení jedinci s hlboko zakoreneným zmyslom pre zodpovednosť. Ich planétou je Venuša, planéta lásky a krásy. Cenia si stabilitu a bezpečnosť vo všetkých aspektoch života. Definuje ich praktickosť a vytrvalosť, k úlohám pristupujú trpezlivo a veľmi zodpovedne. Sú tiež spoľahliví partneri a priatelia, vždy ochotní podať pomocnú ruku s neochvejným nasadením.

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého