Presunúť na hlavný obsah

4 kľúčové a zlomové dni apríla: Na tieto fokusujte všetky rozhodnutia, podarí sa vám všetko na čo siahnete

Zábava

Štyri dni v apríli budú naozaj kľúčové a zlomové. Bude sa vám počas nich obzvlášť dariť a prinesú veľké množstvo pozitív vo viacerých smeroch.

Apríl je špeciálny mesiac v astrológii, pretože označuje začiatok jari na severnej pologuli a jeseň na južnej. Tento mesiac charakterizuje dynamická energia Barana, ktorá dodá nášmu vedomiu hĺbku a ponúka potrebnú úľavu.

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

V tomto období zažívame hlboké prepady ega, ktoré nás žiada, aby sme riešili našu nerovnováhu. Prijatím tohto novoobjaveného vedomia pochopíme, že pokrok na našej ceste si vyžaduje harmonizovanejší prístup. Čakajú nás aj 4 dátumy, ktorú sú naozaj významné a výnimočné. 

11. apríl: Sústreďte sa na financie

Toto je deň, ktorý bude priať peniazom a financiám vo všeobecnosti vo veľkej miere. Netreba sa báť ani investícií, nakoľko budú naozaj úspešné. Snažte sa myslieť pozitívne, lebo čokoľvek urobíte, bude to mať dobrý výsledok. Môžete tiež očakávať obnos peňazí, s ktorým ste nerátali. 

17. apríl: Čas odpustenia a sebareflexie

17. apríl je dokonalým dňom na urovnanie akýchkoľvek sporov. Čokoľvek vás ťaží, hoďte za hlavu a riešte dôležité veci. Povedzte svojim blízkym, čo vám ubližuje a zároveň požiadajte o odpustenie, keď ste urobili chybu vy. Úprimnosť a odpustenie budú elementami, ktoré definujú tento deň.

20. apríl: Romantika a láska

Čas lásky, romantiky a vzťahového rozkvetu očakávajte práve 20. apríla. Zamerajte sa na ľudí, ktorých ľúbite, zamyslite sa nad tým, čo by im urobilo radosť a zrealizujte to. Aj malým krokom, dokážete urobiť veľa. Len sa netreba báť. Navyše vy sami budete cítiť veľký príval lásky a pochopenia. 

28. apríl: Ozdravenie tela a mysle

Jeden z posledných aprílových dní bude veľmi naklonený zmenám vrámci tela a duše. Pokiaľ ste dlho zvažovali zmenu stravovania, premýšali ste nad tým, že sa začnete venovať nejakému športu, či jóge, nastal ten čas. Keď s tým teraz začnete aj pri tom zotrváte. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu