Presunúť na hlavný obsah

Deti narodené v roku 2024 v znamení Draka sú najžiadanejšie: Bude to chlapec či dievčatko a čo ich čaká?

Zábava

Podľa Čínskeho kalendára je spomedzi znamení práve Drak, ktorý symbolizuje moc a bohatstvo. Mnoho rodičov chce mať práve deti narodené v týchto rokoch.

Osobnosť ľudí narodených v roku 2024

Už od detstva sa vyznačuje nezávislou postavou. Jeho názor treba brať do úvahy, inak z neho nič nebude. Toto dieťa je také sebavedomé, že nepozná autority, verí iba faktom. Snaží sa nedávať najavo nespokojnosť, vie urovnať konflikty. Je zvedavé, rado sa učí, svojimi úspechmi teší svojich rodičov. Človek narodený v roku 2024 je natoľko talentovaný, že sa môže uplatniť v akejkoľvek profesii.

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Chlapec narodený v roku 2024 v znamení Draka

Dračí muž narodený v roku 2024 sa nebojí konkurencie. Je bystrý, výrečný, šarmantný, povestný svojou bezkonfliktnou povahou. Prakticky sa nesnaží potešiť ženy, skôr hľadajú jeho polohu. Pre milostné záležitosti nezabúda ani na prácu. Ambiciózny, snaží sa vymaniť sa zo šéfov alebo si zorganizovať vlastný biznis.

Pre mužov iných znamení sa zelený drevený drak stane symbolom pokroku a prosperity. Pod jeho záštitou sa rok 2024 ponesie na pozitívnej vlne. Existuje každá šanca uspieť vo svojej kariére, úspešne investovať peniaze. Podlieha tvrdej práci a odmena bude hodná. Zlepšenie finančnej situácie bude mať zasa priaznivý vplyv na rodinný život.

Neprehliadnite: Dve znamenia zverokruhu, ktoré vedia uloviť tých najlepších mužov: Tieto ženy robia niečo inak ako ostatné

Dievčatko narodené v roku 2024 v znamení Draka

Dievčatá narodené v roku 2024 majú vysokú inteligenciu a obrovskú kreativitu. Rady sú v centre pozornosti. Vynikajú svojou krásou a jemnými spôsobmi. Dračia žena je stelesnením dokonalosti  Nesnaží sa nájsť šťastie v niekom inom, je šťastná sama o sebe a hľadá dôstojného partnera.
Život všetkých žien v roku 2024 sa bude niesť v pestrých farbách. Všetko sa vyrieši samo – jedna udalosť sa prelína s druhou a tvorí jeden obraz. Sú to užitočné známosti, nová láska, povýšenie. Musíte len počúvať rady vnútorného hlasu, aby ste správne pochopili jeho výzvy. Vášeň pre prácu by však nemala zamedzovať odpočinku.