Presunúť na hlavný obsah

Keď týchto mužov v živote sklamete, nikdy vám neodpustia: U koho je koniec vždy definitívny?

Partnerské vzťahy

Niektorí muži skrátka nedokážu odpúšťať. Majú v hlave akúsi kontrolku a keď ich raz sklamete, veľmi ťažko si k nim budete opäť hľadať cestu. O koho ide?

Pokiaľ sklamete ich dôveru, skončia s vami

Hoci sú sami známi svojou bezprostrednosťou, žoviálnou povahou, veľkou dávkou optimizmu a užívajú si byť v spoločnosti stredobodom pozornosti, nikdy vám neodpustia, ak ich sklamete. Je pre nich neuveriteľne dôležité, aby žena po ich boku bola úprimná, lojálna, odhodlaná urobiť pre nich čokoľvek a zároveň ich v zásadných rozhodnutiach podporovala a stála pri nich. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Hoci pôsobia navonok, že to nepotrebujú, opak je pravdou. Tušíte už o kom je reč? Áno ide o Levov a Strelcov. Práve muži narodení v týchto znameniach, vám akékoľvek väčšie sklamanie, ktorým podkopete ich dôveru neodpustia. V tom momente, odchádzajú zo vzťahu a môžete robiť čokoľvek, určite sa k vám nevrátia. Držia sa pravidla, že dvakrát nevstúpiš do tej istej rieky a v tomto obzvlášť. 

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Môže sa tiež stať, že oni sami podľahnú nevere, či flirtovaniu, no svojej polovičke to ani náhodou tolerovať nebudú. V tomto sú skutočne zásadoví a priority majú jasne zadefinované. Vzťah s nimi je jedno veľké dobrodružstvo, len sa teda musíte pripraviť na to, že nie vždy to bude hrať vo váš prospech. Keď sa však skutočne zamilujú, dokážu sa zmeniť a dozrieť. Stále však platí, že ich nemôžete sklamať.