Presunúť na hlavný obsah

Páčil sa mi, priťahoval ma, skvele som sa s ním bavila: Škoda len, že som bola jeho stávka

Sex a vzťahy

Tamara súhlasila, že pôjde s Daliborom na večeru, aj keď vedela, že je jeho stávka. Viedla ju k tomu túžba po pomste. No v jednej chvíli sa pristihla pri tom, že ju skutočne priťahuje, nielen telom, ale aj duchom. Napokon sa rozhodla takto...

Viem, v čom bol jeho problém

Tamara patrila k veľmi praktickým, až analytickým ženám. Na všetko mala výskumy, prieskumy, odpovede. Bola silná realistka, ktorej netrvalo dlho, aby zistila možnosti, riziká či potenciálne výhody vzťahu s mužom, s ktorým práve randila. S Mirom bola niečo cez dva mesiace, keď ju pozval na večeru a oznámil jej, že je medzi nimi koniec. Vraj si nerozumejú tak ako očakával: „No to určite. Poviem vám, v čom bol problém... Chodili sme spolu dva mesiace a ja som s ním ešte nemala sex. To bol celý problém. Typický chlap, ktorého omrzelo čakať. Vraj nie som na neho milá... No už ani nebudem, hlupák jeden,“ zhodnotila svojho bývalého Tamara. 

Mohlo by vás zaujímať: Takto som zistila, že som pre neho len dočasná hračka: V skutočnosti mal jasný cieľ

Vraj ma nedokáže dostať do mesiaca do postele 

Večer po kopačkách, ktoré dostala sa stretla so svojimi priateľkami v jednom bare, kde zhodou okolností natrafila na Mira, ktorý tam bol so svojimi kolegami z práce: „Väčšinu z nich som poznala, až na jedného vysokého, tmavého a na prvý pohľad sexi chlapa. Mohla som zobrať nohy na plecia, ale rozhodla som sa ostať a zabávať sa s priateľkami. V jednej chvíli som sa zodvihla, že si odskočím a v tom som počula slová Mira a toho vysokého, tmavého chlapa. Miro mu o mne vravel, že som ako ľadová kráľovná, a že mu dá 500 eur, ak sa mu podarí dostať ma do mesiaca do postele. Na to ten vysoký a tmavý povedal, že ok, stávku prijíma,“ prezrádza Tamara, ktorá bola nahnevaná na svojho bývalého teraz už dvojnásobne, že navrhol takúto stávku. Chcela tam napochodovať a poriadne im dvom vypucovať žalúdok, potom sa zamyslela a dostala lepší nápad. A síce, že sa s ním vyspí, len aby Miro vedel o koho prišiel a hlavne, aby prehral stávku.

Čítajte tiež: Príbeh zo života: Z toho, čo malo byť jednorazové a zabudnuté, urobil môj šéf nechutnú hru

Chcela som sa pomstiť, no vzišlo z toho toto

Vysoký a tmavý sexi chlap sa volal Dalibor a bol to rodený zvodca, to sa mu nemohlo uprieť. Keby Tamara o tej stávke nevie, zbláznila by sa do jeho peknej tváričky, sexi tela a zvodcovských slov hneď: „Súhlasila som s večerou, pod podmienkou, že ju uskutočníme hneď v ten večer. Musím povedať, že sme spolu strávili skutočne zaujímavý večer, kde som si vychutnávala, že som na neho doslova protivná, ibaže on milý, pretože mu išlo o sex a peniaze. Tak som si napokon povedala, že mu nedám hneď dnes, ale ho tiež pekne podusím za to, že bol ochotný pristúpiť na takú hlúpu stávku. Ibaže z jednej večere bolo niekoľko ďalších, povedala by som skvelých večerov a ja som sa pristihla pritom, že sa mi neskutočne začal páčiť. Dokonca som mala pocit, že je to vzájomné, pretože sme sa doberali a dokázali si povedať mnoho vecí na rovinu. Mala som pocit, že si rozumieme, priťahujeme sa a že je ku mne v istých chvíľach naozaj úprimný. Napríklad, keď hovoril o svojej rodine, detstve, pute so súrodencami. Dokonca som sa s nimi aj zoznámila hneď o dva týždne od nášho zoznámenia...Vyzeralo to byť skutočné, teda až na pravdu o stávke,“ pokračuje vo svojom príbehu Tamara, ktorá sa nakoniec rozhodla, že počká ten mesiac a ak  ostane aj po tom, vyspí sa s ním. To bude istota, že mu nešlo len o stávku a že mu nevadí, že prehrá peniaze. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že som našla skvelého partnera: Potom som počula jeho priateľov, že sa len baví na môj účet

Hoci bývalý stávku vyhral, ja som vyhrala niečo viac 

V deň D, keď mala stávka vypršať, sa rozhodla, že sa s ním nestretne, ale navrhne stretnutie na druhý deň večer: „Bez najmenšieho zaváhania v jeho hlase povedal, že mu budem síce chýbať, ale súhlasí a nemôže sa dočkať. Dokonca navrhol, že mám prísť k nemu a on mi uvarí večeru. To mi stačilo ako dôkaz. Hoci bývalý stávku vyhral, ja som vyhrala niečo oveľa viac, muža, ktorý ma asi začínal mať naozaj rád a rovnako som to cítila aj ja. Dnes sme spolu už skoro rok a nikdy som tému stávky, o ktorej som vedela, nezmienila. Nevidím na to dôvod,“ končí svoj príbeh zatiaľ so šťastným koncom Tamara.