Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší záver marca prežijú tieto tri znamenia: Upracú si veci vo vzťahoch a posunú sa kariérne oveľa ďalej ako predpokladali

Partnerské vzťahy

Nádherný a výnimočný záver mesiaca, prežijú ľudia narodení v troch znameniach zverokruhu. Čakajú ich momenty, po ktorých dlho túžili, no nevedeli sa rozhýbať k tomu, aby ich pretavili do reality. Teraz však nastáva zmena!

Jar je vždy obdobím prosperity a zmien. V marci sa kozmické energie zosúladia, aby priniesli hlbokú transformáciu, najmä trom znameniam zverokruhu. Tie čakajú nové známosti, bláznivé romantické akcie, kariérne zlomy, ale aj nečakaný finančný úspech. To všetko sa udeje v závere tohto mesiaca.

Blíženci

Existuje vysoká šanca, že stretnete nielen partnera na flirt, ale aj skutočnú spriaznenú dušu, ktorá úplne zmení váš život. Rodina v tomto období dokáže vyriešiť všetky staré problémy a zahojiť krivdy.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Možno tiež dostanete šancu, premeniť svoje hobby na dodatočný zdroj príjmu. Mali by ste však pozorne sledovať svoje zdravie, aby ste sa vyhli problémom v budúcnosti.

Rak

Môžete očakávať nové začiatky, dôležité ponuky a dobré zmeny. Všetko sa bude diať vo váš prospech. Vo vašom osobnom živote príde pokoj a mier, keď sa budete snažiť vyriešiť problémy s partnerom a zamerať sa na posilnenie spoločného puta vo vzťahu. Stihnete si tiež oddýchnuť a načerpať nové sily. Urobíte rozhodnutie, ktoré prinesie dlhodobý úžitok a posunie vás v živote ďalej!

Lev

Budete mať možnosť dosiahnuť viac v osobnom aj pracovnom živote. Aby ste uspeli, musíte len prekonať pochybnosti o sebe. Single jedinci dokážu nájsť lásku a ženatí nájdu riešenia problémov v manželskom živote.

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Zväčší sa vám aj finančný obnos, nakoľko v práci dosiahnete rýchlo veľké úspechy. Čaká vás prelomové obdobie, ktoré určí vaše spokojnejšie a oveľa šťastnejšie  smerovanie.