Presunúť na hlavný obsah

Tieto ženy sa radia do kategórie najnevinnejších: Vzťah s nimi je vždy o symbióze a harmónii

Partnerské vzťahy

Ak máte tieto ženy po svojom boku, máte skutočne veľké šťastie. Sú láskavé, nežné, milé, nevinné a veľmi starostlivé. Navyše vždy a za každých okolností hovoria pravdu.

Sú príjemnými a veľmi obohacujúcimi partnerkami

Žena v znamení Raka je niekto, kto je tu pre vás vždy prítomný a zároveň sa ubezpečuje, že máte dostatok priestoru pre seba. Je lojálna, starostlivá a má silné pochopenie pre ľudské emócie. A keďže toto porozumenie vychádza z jej osobných skúseností, môže ho prakticky využiť na to, aby mala zrelé puto so svojím partnerom.

Mohlo by vás zaujímať: Môže byť zlý sex dôvod rozchodu? Natália zistila, že vo vzťahu ide o zásadný problém

Okrem toho, ak je práve lojalita jednou z vlastností, ktoré u svojej polovičky hľadáte, môžete absolútne dôverovať práve Račici. Hoci si tieto ženy vyžadujú trochu rozmaznávania, sú skvelým človekom.

Vodnárky sú  zasa veľmi príjemným a obohacujúcimi partnerkami, no zároveň chcú, aby ste do vzťahu vložili rovnaké úsilie. Sú tiež známe svojou zábavnou osobnosťou, a preto nehľadajú partnera, ktorý je nudný alebo príliš vážny v živote. Túžia po slobode, preto sa viažu veľmi často až neskôr. No vždy sú k vám úprimné a povedia vám, ako to s vami myslia a na čo aktuálne sú alebo nie sú pripravené.

Čítajte tiež: Nesplnené sexuálne fantázie ma prinútili môjmu mužovi zahýbať: Nestačil mi jeho brat, zašla som ešte ďalej, hoci ho milujem

Vo vzťahu sú extrémne láskavé, pozorné, nežné, jemné a určite sa s nimi nebudet nudiť. Starostlivosť je ich silnou črtou, takže sa po ich boku budete mať skvele. Aj preto sa radia medzi najlepšie manželky.

Máte s týmito ženami takéto pozitívne skúsenosti?

spolu hlasovalo 113 ľudí

Áno
68
Nie
45