Presunúť na hlavný obsah

Títo muži sú predurčení na dlhodobé vzťahy: Ak túžite po niečom trvácnom, po ich boku to rozhodne nájdete

Zahraničné celebrity

Stráviť s nimi noc je príjmená záležitosť, nakoľko ide o skvelých milencov, ale najlepšie je, že tam to nekončí. Sú totiž naozaj stavaní na dlhodobé vzťahy. Ktorí muži patria do tejto kategórie?

Azda každá žena túži po pevnom a stabilnom vzťahu. Títo muži spĺňajú atribúty ideálnych partnerov. Teda ak sa skutočne zaľúbia. Je pravda, že mnohokrát majú búrlivú mladosť, no keď sa rozhodnú usadiť, urobia všetko pre to, aby to fungovalo. Pokiaľ vo svojej polovičke nájdu človeka, ktorý ich dokáže oceniť, podporiť a je tu pre nich, stávajú sa z nich výborní manželia. O koho ide?

Baran

Muži Barani sú prirodzení vodcovia a prudko lojálni partneri. Ich dynamická energia a nadšenie napĺňajú vzťahy vzrušením a motiváciou. Sú ochranárski, starostliví a vždy ochotní urobiť niečo navyše, aby sa žena po ich boku cítila milovaná. 

Čítajte tiež: Nesplnené sexuálne fantázie ma prinútili môjmu mužovi zahýbať: Nestačil mi jeho brat, zašla som ešte ďalej, hoci ho milujem

Váhy

Muži Váhy sú zase experti na udržiavanie harmónie a rovnováhy vo vzťahoch. Takýto chlap je skutočným partnerom, ktorý oceňuje otvorenú komunikáciu a férovosť. Jeho očarujúca osobnosť a túžba po spolupráci vytvárajú kvalitný zväzok plný vzájomného rešpektu.

Mohlo by vás zaujímať: Môže byť zlý sex dôvod rozchodu? Natália zistila, že vo vzťahu ide o zásadný problém

Kozorožec

A treticu uzatvárajú chlapi v znamení Kozorožca, ktorí vyžarujú stabilitu a zodpovednosť, čo z nich robí spoľahlivých životných partnerov. Sú odhodlaní zabezpečiť perfektnú budúcnosť pre svoju rodinu. Svojím trpezlivým prístupom a silnou pracovnou morálkou dokážu to, aby bolo o ich blízkych dobre postarané.

Vnímate daných mužov rovnako aj Vy?

spolu hlasovalo 249 ľudí

Áno
114
Nie
135