Presunúť na hlavný obsah

Najatraktívnejšie znamenia zverokruhu spája tento element: Aj keď medzi nimi nie ste, dokážete si ho osvojiť

Partnerské vzťahy

Príťažlivé, skutočne atraktívne a naozaj sexi. Tri znamenia zverokruhu sa radia do tejto kategórie. Zistite, či ste medzi nimi aj vy alebo či si od nich viete niečo osvojiť.

Nie je ťažké pritiahnuť pozornosť ľudí, pokiaľ sa človek cíti sám sebou

Ich svieže a príťažlivé vibrácie upútajú pozornosť každého. Je na nich niečo naozaj magnetické, čo majú v sebe vrodené a dá sa to sprostredkovať jediným pohľadom. Radi sa obklopujú krásnymi vecami – módou, výzdobou, štýlom, umením. Keď si vezmete toľko krásy, ktorú majú okolo seba, určite sa to na človeku odrazí. A na nich to teda vidieť.

Neprehliadnite: Jedna noc s ním mi poriadne skomplikovala život: Kvôli nemu som takmer prišla o budúceho manžela, ale aj o sestru

Tento ich inštinkt ku všetkému nádhernému im pomáha posúvať sa v priečke krásy rozhodne navrchol. Ich energia je nákazlivá a akékoľvek svoje drobné nedostaky doháňajú jednoznačne charizmou. Do kategórie najpríťažlivejších znamení vôbec patrí Strelec, Škorpión a Lev. 

Mohlo by vás zaujímať: Mala to byť oslava zásnub: Z ničoho nič sa na nej objavil môj prízrak z minulosti a ja som ostala v šoku

A viete, čo majú tieto znamenia spoločné? Sebavedomie. To totiž robí aj toho najnetradičnejšie vyzerajúceho človeka príťažlivým. Vôbec nie je potom ťažké pritiahnuť ľudí, pokiaľ sa človek cíti sám sebou. Áno, niekedy to môže hraničiť s hrdosťou, no zo samotnej atraktivity to rozhodne neuberá. Práve toto je niečo, čo si môže osvojiť ktokoľvek.

Ktoré znamenie považujete za najatraktívnejšie?

spolu hlasovalo 375 ľudí

Strelec
140
Lev
104