Presunúť na hlavný obsah

Mala to byť oslava zásnub: Z ničoho nič sa na nej objavil môj prízrak z minulosti a ja som ostala v šoku

Sex a vzťahy

Kamila sa práve plánovala zasnúbiť, keď sa z ničoho nič na zásnubnom večierku ocitol nepozvaný hosť. Jej prízrak z minulosti, na ktorý chcela zabudnúť. Muž, na ktorého mala ťažké srdce, pretože jej ublížil. Zrazu bol tu a Kamila musela s pravdou von.

Maroš bol tým mužom, ktorého som chcela a potrebovala 

Hoci Kamilu jej priateľ Maroš už o ruku požiadal, chcela zorganizovať malý zásnubný večierok aj v jej rodičovskom dome, pre rodinu a priateľov. Predsa len, každý deň sa takéto veci nedejú a v jej rodine bolo normálne takéto dôležité udalosti v živote každého zdieľať. Sestra aj mama jej s prípravou večierka pomohli a zdalo sa, že nemôže byť v ten deň šťastnejšia: „Maroš bol tým skutočným mužom, ktorého som po svojom boku chcela a potrebovala, o tom som bola presvedčená,“ prezrádza nám Kamila.  

Mohlo by vás zaujímať: Týždeň po zásnubách prišiel s touto zvláštnou prosbou: Má si ho čitateľka Denisa napriek tomu vziať?

Mala som vedieť, že niečo plánujú poza môj chrbát 

Pravdou však bolo, že hoci jej rodina ochotne s prípravou večierka pomáhala, o Marošovi vyjadrili už dávnejšie svoje pochybnosti. Povedzme, že realita bola taká, že neboli až takí nadšení, že sa chce zasnúbiť s Marošom: „Ich dôvody som poznala lepšie než by si mysleli. Pravda je, že pochádzam s majetnejšej rodiny a Maroš je chlap, ktorý hoci netrie biedu a dokáže si zarobiť sám na seba, nevlastní také bohatstvo aké mám ja a ani nemá takú rodinnú históriu, akú by si predstavovali moji rodičia. Mohlo mi preto napadnúť, že ich ochota nie je celkom taká čistá a v skutočnosti čosi plánujú poza môj chrbát. Prekvapenie nedalo na seba dlho čakať,“ rozpráva Kamila ďalej. 

Vo dverách stál môj prízrak z minulosti a ja som vedela, ktorá bije 

„Uprostred večera niekto zazvonil a ja som išla otvoriť. Vo  dverách stál môj prízrak z minulosti, muž, ktorého som kedysi milovala, o ktorom som bola presvedčená, že k sebe patríme, z ktorého bola moja rodina nadšená, keď som s ním začala chodiť. Peter sa na mňa vycieral tým svojom oslnivým úsmevom a spýtal sa, či na večierok nemešká? Ostala som ako obarená,“ priznáva Kamila, ktorá hneď vedela, ktorá bije. Na jej zásnubný večierok ho pozvali jej rodičia, ktorí to obhájili tým, že vraj spolu prežili celé detstvo, bol jej prvá láska a je to predsa starý rodinný priateľ, s ktorým sú stále všetci v kontakte. To súhlasí, až na jednu vec, ktorú im musela Kamila priznať, hoci im ju sprvu tajila, aby nerozoštvala svoju a jeho rodinu, s ktorou sa dlhé roky priatelili. 

Čítajte tiež: Tesne pred svadbou som si našla iného: Bývalého slová ma však prenasledovali a karma si na mňa doslova počkala

Nakoniec som musela odísť z vlastného zásnubného večierka 

Tak sa celá Kamilina rodina dozvedela, že skutočným dôvodom ich rozchodu bolo, že ju celý čas podvádzal. Najskôr na vysokej škole, ktorú spolu navštevovali, potom aj po služobných cestách a pracovným večerách, ktoré podnikal. Až to napokon zaklincoval tým, že sa vyspal s jednou z jej najlepších priateliek: „Tento prízrak z minulosti som tu nielenže nečakala, ale rozhodne nebol vítaný. Asi som urobila chybu, že som hneď pred rokmi nepovedala rodine  pravdu. Oni si ho rokmi len idealizovali a jeho pozvaním na môj zásnubný večierok chceli docieliť, aby som si to rozmyslela a dala mu šancu. No namiesto toho, ublížili nielen mne, ale aj Marošovi, ktorý sa cítil ako nevítaný v rodine. Nakoniec sme obaja z nášho zásnubného večierka odišli a nechali tak stáť v úžase všetkých prítomných,“ opisuje Kamila ďalej. 

Neprehliadnite: Mala som v živote veľa mužov: Dnes sa idem vydávať, ale svoju minulosť som budúcemu manželovi zamlčala

Jednoducho sa zmýlili a ja som im k tomu dopomohla 

Na druhý deň jej však rodičia volali a hoci im nechcela zdvihnúť, ani sa s nimi rozprávať, bol to Maroš, ktorý Kamilu presvedčil, aby im dala šancu na vysvetlenie: „Urobila som to, nakoniec sa ospravedlnili mne aj Marošovi. Vraj keby vedeli, čo je zač a ako mi ublížil, nikdy by to neurobili. Vraj akceptujú moju voľbu, len nech som šťastná. Jednoducho sa zmýlili a ja som im v tom tak trocha dopomohla, keď som zamlčala pravdu,“ dodáva na koniec svojho príbehu Kamila, ktorá je dnes už vydatá pani a stále presvedčená, že za toho pravého, čo už asi pochopila aj jej rodina. 

 

- Najčítanejšie -