Presunúť na hlavný obsah

Hoci som svojho partnera ľúbila, jeho žiadosť o ruku som odmietla: Celé to však nepochopil

Partnerské vzťahy

Lauru požiadal Igor o ruku, keď mali čerstvých 24. Vtedy povedala nie. Zdalo sa jej, že sú veľmi mladí. Hoci odvtedy ubeholo 5 rokov, neustále to má na tanieri. Zostať v takomto vzťahu, či radšej vycúvať?

Láska od detstva

Laura chodila s Igorom od svojich 16 - tich. Bola to typická detská láska, ktorá pretrvala. Bývali v ejdenej bytovke, chodili na rovnakú školu, mali spoločných kamarátov. To všetko ich spájalo. A v neposlednom rade si skvele rozumeli. Obaja patrili do skupiny intelektuálov, ktoá v ich veku, bola celkom nízka, keďže ostatné deti zväčša zaujímalo všetko ostatné len nie knihy. Všetci sa vždy smiali, že sú ako Rómeo a Júlia, jeden bez druhého nemohli vydržať. Až vo chvíli, keď ju požiadal o ruku, všetko sa zmenilo. Vtedy povedala Laura nie. Zdalo sa jej, že sú veľmi mladí. No Igor to akosi nevedel prijať. A nedokáže sa s tým zmieriť dodnes.

Mohlo by vás zaujímať: Šéf mi poslal pozvánku na netradičný večierok: Keď som zistila, o čo ide, chcela som dať okamžitú výpoveď!

Dodnes mu nie som schopná povedať áno...

”Ľúbim ho a na tom sa nič nezmenilo dodnes. Len som jednoducho v 24 nebola na svadbu pripravená. No od toho momentu sa Igor maximláne zmenil. Pri každej príležitosti mi to pripomína, je neustále nervózny, téma svadby je pre neho čílo jeden, tlačí na mňa a ja neviem, ako z toho von. Zostal odmeraný, no zároveň neustále hovorí o bábätku. Pripadám si ako keby som ho tie roky vôbec nepoznala. Zmenil sa viac ako som predpokladala.” 

Čítajte tiež: Kolegyňa sa miešala do môjho vzťahu: Dôvod, pre ktorý to urobila, mi mal byť jasný hneď od začiatku

Aj napriek tomu, Laura s Igorom zostáva. Verí, že je to len prechodné obdobie aj keď trvá už viac ako 5 rokov. "Netvrdím, že sa nechce, nikdy vydať. To vôbec nie, ale momentálne sa na to necítim pripravená. Je to pre mňa v tejto chvíli obrovský záväzok a najmä tým ako sa zmenilo Igorovo správanie ku mne, sa v tom len utvrdzujem. Viem, že by pre mňa urobil aj posledné, no moje odmietnutie nevie spracovať. A ja mu nie som schopná povedať to vytúžené áno, no ani od neho odísť..."

Zostať v takomto vzťahu, či radšej vycúvať?

spolu hlasovalo 233 ľudí

Zostať
23
Vycúvať
210

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus