Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne polohy, ktorými si zvýšite atraktivitu: Aj toto je pre nás ženy dôležité

Sex

Vedeli ste, že sú určité sexuálne polohy, vďaka ktorým si môžeme zvýšiť atraktivitu a pôsobiť zvodnejšie? Mnohokrát práve o to, nám ženám ide. Zistite, ktoré to sú.

Každá z nás túži vyzerať sexi, byť atraktívnou a zvodnou pre svojho partnera. Je to pre nás nesmierne dôležité, obzvlášť ak sme vo vzťahu dlhšie a začíname o sebe v tomto ohľade pochybovať. Vtedy aj polohy, pri ktorých máme sex, viac analyzujeme, lebo chceme vyzerať čo najlepšie. V ktorých sa ženy cítia skutočne samy sebou a príťažlivé? 

CAT

CAT je jemná variácia štandardnej misionárskej polohy, ktorá však ženám pomáha cítiť sa pri sexe oveľa lepšie. Prepnutím uhla vašej panvy bude mať telo partnera bezprostrednejší kontakt s vaším klitorisom a okolitou erotogénnou zónou, čím sa umocní pôžitok. Okrem toho by sa váš partner mal sústrediť na pomalé, pohyby tam a späť a nie na rýchle pohyby dovnútra a von, aby sa pri každom pohybe stimuloval klitoris.

Neprehliadnite: Dnes začína znamenie Kozorožca: Toto je niekoľko prekvapivých faktov, ktoré ste možno o svojom znamení nevedeli

Toto je tiež niečo, pričom sa zväčša ženy cítia aj mimoriadne atraktívne a komfortne so svojím telom. No a nebudeme si klamať, ale to ako sa žena pri sexe cíti, skutočne odzrkadľuje aj samotnú kvalitu aktu. 

Cowgirl

Cowgirl alebo žena na vrchole je klasická poloha pre potešenie žien, ale zároveň sa v nej aj väčšina z nás cíti príjemne a maximálne sexi. V tejto polohe máte pod kontrolou pohyby a rýchlosť, takže môžete zažiť sex presne tak, ako sa vám páči.

Mohlo by vás zaujímať: S Blížencami vo vzťahu: S Vodnárom im to klape, ale ktoré znamenie po ich boku je najviac žiarlivé?

Navyše sú ruky voľné na stimuláciu seba aj partnera. Zároveň je tu priestor na to, predviesť to najlepšie zo seba a ukázať presne tie partie, na ktoré sme hrdé. 

Myslíte si, že to ako sa žena pri sexe cíti, skutočne odzrkadľuje aj samotnú kvalitu aktu?

spolu hlasovalo 252 ľudí

Áno
234
Nie
18