Presunúť na hlavný obsah

V týchto znameniach sa rodia najlepšie milenky: Len dve splnia mužovi všetky túžby bez výnimky

Zábava

Aj na to, ako sa prejavujeme v posteli má vplyv znamenie, v ktorom sme sa narodili. Viete, ktoré ženy patria do kategórie absolútne ideálnych mileniek?

Premýšľali ste niekedy nad tým, ktoré znamenia zverokruhu prinesú do spálne intenzívnejšiu iskru? Len dve totiž stelesňujú hotového ducha vášne. Či už vás zaujímajú vlastné sklony alebo hľadáte takúto partnerku, čítajte ďalej. 

Baran

Ženy Barana sú známe svojou nebojácnou a dobrodružnou povahou, a to sa týka aj ich intímnych vzťahov. Presne do nich to potom aj prenášajú a pretavujú. Ich vášeň v posteli je živená nadšením a túžbou objavovať nové územia.

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Ak vás priťahuje spontánnosť a intenzita, práve s nimi vás čaká absolútne nezabudnuteľný zážitok, v intímnej sfére. Sex s nimi je o zážitkoch, ktorými vás prevedú veľmi rady. V rebríčku dokonalých mileniek preto vedú prím.

Strelec

Ženy Strelca sú slobodomyseľné a dobrodružné, čo z nich robí vášnivé milenky. Ich otvorenosť a láska k objavovaniu siahajú až do spálne, čím vytvárajú vzrušujúci a dynamický zážitok pre ich partnerov. Ak hľadáte partnerku, ktorá dokáže udržať veci spontánne a plné elánu, žena Strelec je pre vás jednoznačne tou správnou voľbou.

Čítajte tiež: Ženy narodené v týchto znameniach, budú mať rok 2024 naozaj výnimočným a nezabudnuteľným: Tieto veci to ovplyvnia

Verte, že v posteli splní aj tie najtajnejšie túžby a čokoľvek, čo si vo fantázii predstavujete jej neváhajte povedať. Uvidíte, že pre ňu nebude vôbec problém pretaviť to do reality.

Sú podľa Vás tieto ženy najlepšie milenky?

spolu hlasovalo 127 ľudí

Áno
55
Nie
72