Presunúť na hlavný obsah

3 dvojice, ktoré spolu budú mať idylické manželstvo: Na tomto je ich súlad postavený

Partnerské vzťahy

Sú ľudia, ktorí sa skrátka k sebe naozaj hodia. A to nielen v emocionálnej sfére, ale priťahujú sa aj fyzicky, vďaka čomu sa im plameň vášne, darí udržiavať veľmi dlho na maxime.

Hľadanie toho správneho partnera môže byť v určitom zmysle podobné zosúladeniu hviezd. Ak ste na ceste hľadania svojej druhej polovice, astrológia môže byť vaším vodítkom. Tieto dvojice zverokruhu sú stvorené pre harmonické a trvalé spojenie.

1. Baran a Váhy: Zapálenie plameňov vášne

Pre ohnivého Barana a vyrovnané Váhy platí, že protiklady sa skutočne priťahujú. Baran prináša vzrušenie a spontánnosť, kým Váhy pôvab a diplomaciu. Toto dynamické duo často nachádza dokonalú rovnováhu a vytvára vášnivý, napĺňajúci a dlhotrvajúci vzťah.

Mohlo by vás zaujímať: Muži ma len využívali: Potom sa objavil asi ten pravý, no ja som sa zaťala a ako to dopadlo?

2. Lev a Strelec: Objavovanie dobrodružstva a vášne

Keď ohnivý Lev a dobrodružný Strelec spoja svoje sily, iskry lietajú vo víre vášne a vzrušenia. Tejto silnej dvojici sa darí v spoločných dobrodružstvách, tvorivých snahách a chuti do života. Spája ich zmysel pre humor, túžba po objavovaní, ale aj to, že sa spolu nikdy nenudia.

Hoci majú v sebe obaja dávku žiarlivosti, spoločne to dokážu vždy vybalancovať. Skrátka tak to vyzerá, keď sa spoja dve silné povahy, ktoré si však v oblasti lásky rozumejú.

3. Býk a Rak: Pestovanie lásky, ktorá rastie

Stabilný Býk a starostlivý Rak tvoria puto, ktoré obstojí v skúške času. Býk poskytuje bezpečnosť a spoľahlivosť, ktorú dopĺňa Rakova emocionálna hĺbka a intuícia. Spolu tak dokážu vytvoriť domov plný lásky a porozumenia.

Neprehliadnite: Celý život som bola s nesprávnymi mužmi: Toho správneho som paradoxne stretla na tomto najnezvyčajnejšom mieste

Myslíte si, že sú tieto spojenia predurčené na stabilný vzťah?

spolu hlasovalo 127 ľudí

Áno
35
Nie
92