Presunúť na hlavný obsah

Muži, ktorí sú vo vzťahu posadnutí svojou ženou: Na týchto si radšej dajte pozor

Partnerské vzťahy

Ich posadnutosť partnerkou je mnohokrát až chorobná a v neúnosnej miere. Áno, ženu po svojom boku milujú, no prejavujú sa vo veľkom aj ich majetnícke sklony.

Vo vzťahu sú naozaj oddanými partnermi, avšak mnohokrát, keď sa naozaj zaľúbia, začínajú sa prejavovať ich majetnícke sklony. Títo chlapi sú absolútne posadnutí svojou polovičkou a akýkoľvek iný muž sa k ich žene priblíži je pre nich nepriateľom. A áno, problém vidia aj vo svojich najbližších kamošoch. U koho sa prejavuje takáto posadnutosť?

Škorpión

Škorpión, ktorému vládne Pluto, vyžaruje intenzitu v každom aspekte života, najmä v láske. Posadnutosť muža Škorpióna svojou manželkou je poznačená magnetickým a vášnivým spojením. Keď je zamilovaný, ponára sa do hlbín emócií a vytvára puto, ktoré presahuje všednosť. Jeho lojalita a intenzita z neho robia silne ochranárskeho a oddaného partnera, ktorý vytvára milostný príbeh, ktorý nie je výnimočním.

Mohlo by vás zaujímať: Muži ma len využívali: Potom sa objavil asi ten pravý, no ja som sa zaťala a ako to dopadlo?

Takto to znie naozaj romanticky, ale žena po ich boku bude žiť v akejsi pomyselnej zlatej klietke. Chce aby bola vždy pri nich a nikdy ju nikam nepúšťajú samú. Majú totiž strach, že by ich mohla opustiť, hoci to nemusí vôbec hroziť. V tomto veria svojim vyfabulovaným scenárom viac, ako realite. 

Ryby

Ryby, ktorým vládne Neptún, sú stelesnením romantického snílka. Muži narodení v tomto vodnom znamení sú hlboko prepojení so svojimi emóciami a majú vrodené pochopenie pre potreby partnerky. Sú uchvátení éterickou krásou lásky, splietajú sny a fantázie, aby sa ich manželky cítili milované. Ich posadnutosť sa prejavuje ako romantika z iného sveta a vytvára milostný príbeh, ktorý pôsobí ako rozprávka.

Čítajte tiež: Myslela som si, že každý môj vzťah je niečím iný: Až táto udalosť mi ukázala, že všetci moji partneri mali jednu vec spoločnú

To všetko mnohokrát len navovnok. Žena po ich boku sa im musí podriaďovať, čo sa týka akýchkoľvek väčších rozhodnutí. Oni v musia mať posledné slovo a očakávajú, že partnerka ich bude len nasledovať.