Presunúť na hlavný obsah

Najmanipulatívnejšie ženy sa narodili v týchto znameniach: Život po ich boku je mimoriadne komplikovaný

Partnerské vzťahy

Navonok vyzerajú ako pôvabné a krehké, no ich povaha je viac ako komplikovaná. Ktoré ženy sa radia medzi najmanipulatívnejšie?

Škorpión: zatajovanie a tajnostkárske sklony

Škorpiónky vedia byť tajnostkárske a celkom dobre dokážu zatajovať skutočnosť tak, aby to vyhovovalo práve im. Majú tendencie absolútne si podmaniť človeka, s ktorým sa zapletú. To z nich robí skvelé manipulátoky. Navyše to robia mimoriadne sofistikovane. Dokážu hrať krásne na dve strany presne tak, aby im iní dobre poslúžili.

Neprehliadnite: Tieto znamenia čakajú v roku 2024 zásadné zmeny: Sťahovanie, zmena práce a rozchody budú formovať ich život odznova

Rak: emocionálne manipulátorky

Ženy v znamení Raka sú extrémne citlivé. Zároveň sa však vo veľkej miere prejavuje ich emocionálna manipulátorská stránka. Budú vás obviňovať z vecí, ktoré ste neurobili a spôsobia tak to, že sa budete skutočne cítiť vinní aj za to, za čo vlastne vôbec nemôžete. Toto je ich veľmi výrazná črta. Týmpádom život po ich boku, nie je úplne najjednoduchší. Najmä vo fáze, keď žiarlia alebo sa cítia ohrozené. 

Váhy: prispôsobovanie okolnostiam podľa svojich potrieb

Váhy sú veľmi nerozhodné. Často vám v zásadných veciach povedia to, čo chcete počuť a dokážu veľmi dobre pracovať so slovami, tak aby ste sa necítili zle, no napriek tomu veci urobia podľa seba. V tomto smere sa prejavuje ich sebeckosť, lebo napokon aj tak zohľadnia a uprednostnia vlastné potreby

Čítajte tiež: Tieto ženy patria medzi najžiarlivejšie a zároveň sú najčastejšie neverné: Pred kým sa mať na pozore?

Vnímate aj Vy tieto ženy ako manipulátorky?

spolu hlasovalo 285 ľudí

Áno
215
Nie
70