Presunúť na hlavný obsah

3 znamenia zverokruhu posadnuté svojím partnerom: Týmto je lepšie sa vyhnúť, ak nechcete mať po boku žiarlivca

Partnerské vzťahy

V úvode vzťahu sa vám bude zrejme zdať, že ste našli lásku svojho života. Nedajte sa však oklamať ich šarmom. Sú totiž posadnutí prítomnosťou svojho partnera a majú tendencie držať ho potom v zlatej klietke.

1. Lev

Muži narodení v znamení Leva sú vášniví a štedrí, túžia po obdive a byť zbožňovaní. Keď sa zamilujú, je pre nich dôležité, aby sa žena cítila tiež ako kráľovná, no zároveň sa začne prejavovať ich posadnutosť partnerkou.

Čítajte tiež: Tieto ženy patria medzi najžiarlivejšie a zároveň sú najčastejšie neverné: Pred kým sa mať na pozore?

Túžia po tom, aby boli v očiach ženy jediným stredobodom vesmíru a mnohokrát držia svoje polovičky v pomyselnej zlatej klietke. Doprajú žene všetko po čom túži no to, čím sa môže zaoberať sú len oni sami. 

2. Škorpión

Muži v znamení Škorpióna sú známi svojou intenzitou a vášňou v láske. Keď sú vo vzťahu, ich ochranárska povaha môže hraničiť s majetníctvom, pretože sú ochotní urobiť čokoľvek, aby zabezpečili to, aby od nich blízki nemali tendencie nikdy odísť.

Potrebujú cítiť oddanosť, no mnohokrát až v chorobnej miere. To sa potom samozrejme negatívne prejavuje aj vo vzťahu samotnom. 

3. Býk

Býci majú silné majetnícke sklony, ktoré môžu viesť k záchvatom žiarlivosti. Sú prudko lojálni a oddaní partneri a to isté očakávajú od svojich milovaných. Žiarlia už od prvého momentu, keď majú pocit, že ich bezpečnosť alebo stabilita vo vzťahu je ohrozená.

Neprehliadnite: Tieto znamenia čakajú v roku 2024 zásadné zmeny: Sťahovanie, zmena práce a rozchody budú formovať ich život odznova

To pramení z hlbokého strachu zo straty toho, čo si cenia a na čom im záleží. Najhoršie je, že s tým nevedia vôbec pracovať. 

Prejavuje sa u daných mužov posadnutosť partnerkou?

spolu hlasovalo 91 ľudí

Áno
69
Nie
22