Presunúť na hlavný obsah

Za toto sa s vami každý chlap rozíde: Tieto naše prešľapy nedokážu muži ustáť

Zábava

Sú určité veci, ktoré jednoducho muži nie sú ochotní tolerovať. No a ak sa ich dopúšťate pravidelne, je veľká pravdepodobnosť, že vás ten po vašom boku opustí.

Muži sa rozhodnú najčastejšie ukončiť svoj vzťah, keď zlé časy prevažujú nad dobrými. Práve vtedy má väčšina chlapov pocit, že je načase prestať. Prečo zostávať vo vzťahu, ktorý vás robí nešťastným? Aké sú však dôvody, ktoré ich k tomu vedú? 

1. Snažíte sa s ním tráviť všetok čas

Keď váš vzťah začína negatívne ovplyvňovať jeho kariéru, vzdelanie alebo vzťahy s priateľmi, či rodinou, pravdepodobne nebude chcieť pokračovať. Aj chlapi potrebujú napĺňajúce vzťahy s inými ľuďmi, rovnako ako ženy.

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Pokiaľ ste príliš žiarlivé, ovládate ho alebo obaja len trávite príliš veľa času spolu, môže to začať ovplyvňovať jeho ďalšie väzby. Keď sa tak stane, môžete byť tým, koho daný muž takpovediac vysekne z tímu.

2. Nehovoríte otvorene o veciach medzi vami

Ak sa vy a váš chlap nikdy nedokážete dostať cez fázu malých rozhovorov o vašom vzťahu a smerovaní, možno sa rozhodne nájsť niekoho, s kým by sa mohol skutočne spojiť. Bohužiaľ v tom bode, to nie ste už vy.

Nemusíte mať hlboké a zmysluplné rozhovory 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale ak toto nedokážete, je to problém. otvorenosť a úprimnosť muž očakáva. Každý jeden, dokonca aj keď on sám nie je na tejto vlne.

3. Máte okolo seba množstvo negativity

Chlapi sú radi vo vzťahoch, v ktorých sa cítia dobre. Ak celý váš vzťah pozostáva zo sťažovania sa na rôznych ľudí, kamarátov, kolegov alebo máte neustále zlú náladu, môže sa rozhodnúť, že nechce byť súčasťou vašej negativity. 

Čítajte tiež: Ženy narodené v týchto znameniach, budú mať rok 2024 naozaj výnimočným a nezabudnuteľným: Tieto veci to ovplyvnia

Toto je niečo, čo napríklad z dlhodobého hľadiska neustojí veľa mužovPrestaňte riešiť iných, zamerajte sa na seba a nehodnoďte neustále okolie a ostatných.