Presunúť na hlavný obsah

3 znamenia zverokruhu, ktoré majú najhoršiu povahu: Týmto je lepšie sa vyhnúť aj v priateľskej rovine

Partnerské vzťahy

Niektorým ľuďom je lepšie sa vyhnúť. A to aj v kamarátskej rovine. Kto je v kategórii znamení s najhoršou povahou? Zrejme vás to prekvapí.

Baran 

Baran je prvým znamením zverokruhu a vládne mu Mars, planéta energie, vášne a agresivity. V dôsledku toho sú Barani známi svojou ohnivou a impulzívnou povahou. Môžu byť ľahko frustrovaní a podráždení, keď veci nejdú podľa ich predstáv a neboja sa prejaviť svoj hnev.

Čítajte tiež: Tieto ženy patria medzi najžiarlivejšie a zároveň sú najčastejšie neverné: Pred kým sa mať na pozore?

Okrem toho sú veľmi súťaživí a majú silnú túžbu po víťazstve. To spôsobuje, že sú náchylní k výbuchom hnevu, keď sa cítia ohrození. Baran však rýchlo odpúšťa a zabúda. Ich negatívna nálada sa môže často rozplynúť rovnako rýchlo, ako sa objaví.

Lev 

Lev je piate znamenie zverokruhu a vládne mu Slnko. Je to planéta sebavyjadrenia a kreativity. Preto potrebujú pozornosť a obdiv. Keď sa teda cítia ignorovaní alebo podceňovaní, stávajú sa nepríjemnými spoločníkmi.

Môžu byť dramatickí, prehnane reagovať na menšie problémy a majú tendenciu robiť všetko len pre vlastné dobro. 

Škorpión 

Škorpión je ôsme znamenie zverokruhu, ktorému vládne planéta Mars. Keďže je to okrem iného aj planéta transformácie a sily, ich intenzívne emócie a vášnivá povaha môžu spôsobiť nervozitu, keď cítia krivdu.

Neprehliadnite: Tieto znamenia čakajú v roku 2024 zásadné zmeny: Sťahovanie, zmena práce a rozchody budú formovať ich život odznova

Môžu byť majetnícki a žiarliví, čo vedie k výbuchom hnevu alebo dokonca k pomstychtivému správaniu. Navyše, Škorpióni často závidia a sú tajnostkárski. Je to jedno zo znamení zverokruhu, ktoré máva veľmi často problémy s náladou a sebaovládaním.