Presunúť na hlavný obsah

Ambiciózne a prudko nezávislé: Tieto ženy vyžarujú sebadôveru a nebojácnosť, nielen pri dosahovaní svojich cieľov

Zábava

Sú nebojácne, odhodlané a vždy si idú za svojím. Ak si niečo zaumienia, je viac ako isté, že to dotiahnu do úspešného konca. Tak čo, nájdete sa medzi nimi aj vy?

Baran

Odvážne, ambiciózne a prudko nezávislé. Presne také sú ženy v znamení Barana. Vládne im Mars, planéta akcie a energie. Azda aj preto za každých okolností vyžarujú sebadôveru a nebojácnosť, nielen pri dosahovaní svojich cieľov. Ich bystrý dôvtip a rýchle myslenie z nich robia prirodzené vodkyne, ktorým sa darí v konkurenčnom prostredí.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Ohnivá povaha však môže niekedy viesť k netrpezlivosti a impulzívnosti. Napriek tomu sú ženy Barana známe svojou odolnosťou a schopnosťou odraziť sa od neúspechov silnejšie ako ktokoľvek iný.

Lev

Kráľovské a charizmatické Levice priťahujú pozornosť, kamkoľvek prídu. Sú ovládané Slnkom, zdrojom svetla a vitality, majú magnetickú osobnosť, ktorá k nim bez námahy priťahuje ostatných. Bystrá intuícia a vrodený zmysel pre vodcovstvo, z nich robí osoby, ktoré vynikajú na mocenských pozíciách.

Levice sú veľkorysé a srdečné, vždy pripravené podporiť svojich blízkych. Ich silný pocit hrdosti však môže niekedy hraničiť s aroganciou, čo vedie ku konfliktom vo vzťahoch. Napriek tomu sú tieto ženy obdivované pre svoju neochvejnú lojalitu a veľké odhodlanie v mnohých životných ohľadoch.

Kozorožec

Praktické, disciplinované a odhodlané ženy Kozorožca sú stelesnením sily. Majú bystrý intelekt a neochvejné zameranie, ktoré im umožňuje presne dosahovať svoje ciele. Ich ambície nepoznajú hraníc a sú ochotné vynaložiť tvrdú prácu potrebnú na to, aby uspeli.

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Ženy Kozorožca sú veľmi vynaliezavé a vynikajú vo vedúcich pozíciách, kde môžu uplatniť svoje strategické myslenie a organizačné schopnosti. Ich sklon k perfekcionizmu, však môže niekedy viesť k pocitom pochybností a neistoty. Napriek tomu sú majsterkami vytrvalosti a majú schopnosť prekonať akúkoľvek prekážku na ceste životom.