Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 22.4.-28.4.: Zlepšenie komunikácie aj prehĺbenie emočnej intimity

Zábava

Druhá polovica apríla sa bude točiť okolo vzťahov, ich očisty a hľadania vlastných potrieb. Treba si však dať pozor na hádky a zbytočné prejavovanie negatívnych emócií.

Baran

V srdcových záležitostiach je tento týždeň celý o komunikácii a spojení. Keď ste vo vzťahu, otvorené a úprimné vyjadrenie pocitov, posilní vaše puto. Nevyhýbajte sa ťažkým rozhovorom, povedú k hlbšiemu porozumeniu a intimite. Ak ste single, majte otvorenú myseľ a srdce – láska môže prísť z nečakaných miest.

Býk

Pokiaľ ste zadaní, venujte čas prehĺbeniu svojho spojenia prostredníctvom úprimných rozhovorov a spoločných zážitkov. Tí single by mali mať otvorenú myseľ a dovoľiť láske, aby si k nim našla cestu. Dôverujte načasovaniu vesmíru a pamätajte, že kľúčom je trpezlivosť. Vyvážený prístup k zdraviu vás zanechá nabitých energiou a pripravenými riešiť akékoľvek výzvy, ktoré vám prídu do cesty.

Blíženci

Tento týždeň predstavuje príležitosti na spoluprácu a inovácie. S Merkúrom, vašou vládnucou planétou, v súlade s inovatívnym Uránom, prekypujete novými nápadmi a postrehmi. Neváhajte sa podeliť o svoje myšlienky s kolegami alebo nadriadenými. Vaša jedinečná perspektíva môže viesť k vzrušujúcim objavom a pokrokom. Zostaňte otvorení novým prístupom a buďte ochotní sa prispôsobiť podľa potreby.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som najlepšej priateľke prezradila, že som zviedla jej bývalého: Ona ma však prekvapila oveľa väčším priznaním

Rak

V otázkach zdravia je pre Rakov nevyhnutné nájsť rovnováhu medzi aktivitou a oddychom. Keď Mars energizuje váš sektor vitality, môžete cítiť nutkanie posunúť sa až na hranicu svojich možností. Aj keď je chvályhodné ísť za svojimi cieľmi s nadšením, nezabudnite počúvať signály svojho tela. Zaraďte do svojej rutiny chvíle relaxu a starostlivosti o seba, aby ste si udržali celkovú pohodu.

Lev

V práci sa vám môžu naskytnúť vzrušujúce príležitosti na rast a postup. Zamerajte sa na svoje ciele a buďte proaktívni pri presadzovaní nových projektov. Vaša pozornosť venovaná detailom a oddanosť dokonalosti nezostane bez povšimnutia nadriadených ani kolegov. Dôverujte svojim schopnostiam a využite chvíľu, aby ste zažiarili vo svojom profesionálnom úsilí.

Panna

Vesmír podporuje hlboké spojenia a zmysluplné rozhovory. Využite túto príležitosť a otvorene prejavte svoje skutočné pocity a túžby. Slobodné Panny môžu byť priťahované k niekomu, kto ich intelektuálne a emocionálne stimuluje. Majte srdce otvorené a láska si k vám nájde cestu.

Váhy

Tento týždeň sa do centra pozornosti dostanú finančné záležitosti. Urobte si poriadok vo svojich zdrojoch a v prípade potreby prehodnoťte vlastné výdavky. Hľadajte príležitosti na zvýšenie príjmu alebo múdre investície do budúcnosti. Vyhnite sa však príliš impulzívnym výdavkom a namiesto toho sa zamerajte na stabilitu. 

Škorpión

Je čas zamerať sa na starostlivosť o svoje telo a myseľ. Zahrňte aktivity, ako je pilates, meditácia alebo dlhé prechádzky v prírode do rutiny, aby ste našli rovnováhu a pokoj. Venujte pozornosť svojej strave a zabezpečte, aby ste telo zásobili výživnými potravinami. Pamätajte, že starostlivosť o seba nie je sebecká – je nevyhnutná pre vašu celkovú pohodu.

Strelec

Tento týždeň ste pripravení prijať veľké aj malé dobrodružstvá. Nezabudnite držať svoje nadšenie na uzde a sústreďte sa na nasmerovanie svojej neobmedzenej energie do produktívneho úsilia. S Venušou v Blížencoch možno zistíte, že vo svojich vzťahoch túžite po rozmanitosti a vzrušení.

Kozorožec

Využite príležitosť prijať nové projekty alebo spolupracovať s podobne zmýšľajúcimi jednotlivcami. Verte svojim inštinktom a nebojte sa myslieť mimo rámca. Vaša odvaha môže viesť k vzrušujúcemu kariérnemu postupu!

Vodnár

V srdcových záležitostiach je tento týždeň kľúčová komunikácia. Vyjadrite partnerovi pocity úprimne. Prijmite spojenie a preskúmajte, kam vedie. Pamätajte, že autentickosť plodí intimitu. A to je to, čo teraz potrebujete. Zároveň to ovplyvní aj ďalšie sféry vo vašom živote.

Ryby

Kariérne vyhliadky sú sľubné vo veľkom, ale je nevyhnutné zostať sústredení a disciplinovaní. Prevezmite iniciatívu, odhodlane a vytrvalo sledujte svoje profesionálne ciele. Vaše inovatívne nápady by mohli získať uznanie. Dôverujte svojim schopnostiam a naďalej sa snažte o dokonalosť. Zlepšíte aj komunikáciu s partnerom, čo sa odzrkadlí vo vašom vzťahu naozaj v dobrom.

Neprehliadnite: Keď som si s ním začala, priateľky ma varovali: Neposlúchla som, nakoniec som zistila, koho mám vo svojej posteli