Presunúť na hlavný obsah

Stylingy, čo uberú vek: Stavte na kombinácie, ktoré vám pomôžu omladnúť

Móda

Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na stylingy, ktoré vám pomôžu omladnúť, pozrite sa, na aké kombinácie staviť. Občas stačí úplné minimum, aby ste si takouto formou dokázali ubrať pár rokov.

Ikonický pastel

Ak si chcete zachovať šmrnc a potrebujete tak trochu klamať oblečením, implementujte do svojho šatníka kúsky, ktoré vám dokážu ubrať vek na počkanie. Napríklad také pastelové tóny by vám v tomto prípade nemali chýbať. Vôbec sa ich netreba obávať, skôr naopak. Dodajú tvári sviežosť a krásne vás celkovo rozžiaria. Či už siahnete po blúzkach, sakách alebo štýlových svetríkoch je len na vás. 

Inšpirujte sa: Tenisky, ktoré sa budú nosiť na jar 2024: Tieto jedny spôsobili vo svete ošiaľ a ženy si ich obúvajú naozaj ku všetkému

Atypické kombinácie

Veľmi pekne budete vyzerať aj v klasických čiernych šatách na gombíky. Celkový styling doplňte lakovanými sandálkami a ponožkami. Niekomu sa to môže zdať príliš, ale toto je presne ten look, v ktorom budete pôsobiť skutočne šarmantne a mlado. Čiže smelo do toho a STOP výhovorkám!

Farebný kokteil

Aj bežný office look môžete povýšiť na úplne inú úroveň. Vezmite si košeľu, tenučký svetrík, sako a sukňu. Kombinujte výraznejšie farby s tlmenejšími a nebojte sa odviazať. Stále si zachováte eleganciu, no zároveň to bude veľmi živé a fresh. 

Neprehliadnite: Do fitka, aj do mesta: Športové outfity, ktoré sú zostavené podľa najnovších trendov zo svetových metropol

Istota menom "slip dress"

Absolútnou stávkou na istotu sú slip dress. Dĺžku prispôsobte svojej postave. Môžete ich kombinovať s jemnými doplnkami, ale krásne vyznejú aj samostatne len s kabelkou. Na letné dni si vezmite ešte štýlové slnečné okuliare a môžete vyraziť!